Kozmela.com

NATURALNEST

Naturalnest markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Naturalnest Vitamin

Her biri alanında uzman sağlık profesyonelleri tarafından kurulmuş bir marka olan Naturalnest tüketici memnuniyetini her daim öncelikli tutan kalite standartlarından taviz vermeyen bir markadır. Takviye gıda alanında hammadde tercihinden üretim, dağıtım kanalına kadar her aşamada en iyi seçimlerde bulunmaya özen göstermektedir. Takviye gıda çeşitlerinde omega 3 içerikli ürünleri 5 yıldızlı IFOS kalite onaylıdır.

Markanın sunduğu balık yağı şurupları ITQI Üstün Tat ve Kalite Ödülüne layık görülmüştür. Helal sertifikalı ürünler FDA tescilli tesislerde test edilerek üretilmektedir. Naturalnest’in üretim tesisleri çevre koruma prosedürlerine uymakta, kalite ve güvenceyi garanti etmektedir. Marka tüketicilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedeflemekte ve takviye gıdalarını bu amaçla geliştirmektedir. Sunduğu takviye gıda çeşitleri arasında her yaş grubu için seçenek bulunmaktadır.

Günün teknolojik imkânlarını en iyi şekilde değerlendiren marka inovatif bir bakış açısı ile nitelikli ürünler imal etmektedir. Firma pek çok analiz ve testlerden geçirdiği hammaddeleri kullanarak kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Naturalnest’in gıda takviyesi çeşitleri içerisinde şurup ve hap formunda bulunan ürünler yer almaktadır. Ürün yelpazesi içinde NN Multy, Vitamin D3 ve Omega 3 gibi insan bünyesine destek olabilecek ürünler bulunmaktadır.

Naturalnest Omega 3

Omega 3 hamsi, somon gibi balıklar ile kümes hayvanları, keten tohumu, chia tohumu, ceviz, ıspanak gibi besinlerde yoğun şekilde bulunmaktadır. Vücut için son derece önemli olan omega 3 esansiyel bir yağdır. Bu yağ her ne kadar insan sağlığı için gerekli olsa da insan vücudu tarafından üretilemez. Bu sebeple besin yolu ile alınmalıdır. Naturalnest Omega 3 takviye gıda normal gıdaların yetersiz kaldığı yerlerde tamamlayıcı bir destek görevi üstlenir. Uygun gıdalarla beraber düzenli kullanımda etkisini göstermekte ve kişinin omega 3 ihtiyacını karşılamaya katkı sağlamaktadır.

Naturalnest Collagen

Bağ dokularını güçlendirmede önemli bir rol oynayan kolajenler cilt ve kas hücrelerinde bulunur. Kolajenler vücut bütünlüğünü ve işlevselliğini korumaya yardımcıdır. Bağ dokusu yapılarında cilde esneklik, canlılık ve dayanıklılık kazandırmada önemli bir yapıdır. Ayrıca tendon, eklem ve organları bir arada tutma adına da önemli bir işlevselliği vardır. Ancak zaman içerisinde kolajen seviyesinde azalma görülebilir. Bunu takviye etme amacı ile Naturalnest Collagen takviye gıda kullanılabilir. Vitamin Kompleks olarak sunulan Naturalnest’in sunduğu takviye kolajen bünyenin ihtiyaç duyduğu kolajen üretimini desteklemeye yardımcı olur.

Naturalnest Vitamin D3K2

D ve K vitaminleri özellikle kemiklerin korunmasına yardımcı olmakla beraber fosfor ve kalsiyumun normal emilimine de katkı sağlar. K vitamini süt, peynir, karaciğer, tereyağı gibi hayvansal ürünlerde yoğun şekilde bulunur. D ve K vitaminlerinin kompleksi olan Naturalnest Vitamin D3K2 ise bu vitaminlerin alımlarının yetersiz kaldığı yerlerde destek olmaktadır. Normal gıda alımının yanında düzenli bir şekilde alarak vitamin eksikliğinin ortaya çıkardığı sağlık sorunlarının giderilmesine katkıda bulunmak mümkün olabilir.

Naturalnest takviye gıda ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun