Kozmela.com

NET YAYINCILIK

Net Yayıncılık markasında 66 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Net Kitap Yayınevi

1982 yılında Net Holding bünyesinde kurulan yayınevi faaliyet hayatına turizm yayıncılığı ile başlamıştır. Birçok dilde yayınlanan turizm kitapları ile sektöre öncülük eden Net Yayın Grubu, 1996 yılında çocuk kitapları yayınlamaya başlamıştır. Çocuk kitapları ile yakaladıkları başarıyı gençlik, eğitim, sözlük gibi kitap çeşitleriyle de pekiştirmiştir.

Kaliteli görseller ve kuşe kağıttan oluşan kitaplar muhteşem görünümü ile çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Müzikli kitaplardan, hikaye kitaplarına çocuklarınıza uyku öncesinde okuyabileceğiniz masal kitaplarına kadar birçok kitap çeşidi bulunmaktadır.

Net Yayıncılık İlk Adımlar Dizisi

Bebeğinizin kitaplarla tanışması için tasarlanan kitap dizisi, bebeklerin ay gelişimi dikkate alınarak hazırlanmış bir dizidir. Çocuklarınızın hayvanları, etrafında gördüğü nesneleri tanımasına olanak sağlayarak kelime bilgisinin gelişmesine katkı sağlar.

Kitapların dünyası çocuklarınızın hayal dünyasını ve zihinsel düşünme gücünün gelişimine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda kitaplar uyku öncesinde veya günün farklı saatlerinde çocuklarınız ile keyifli zamanlar geçirmenize sağlar.

Net Yayıncılık kitaplarına Kozmela.com üzerinden ulaşabilir, çocuklarınızın seveceği, yaşlarına ve gelişimlerine uygun hikâye veya masalları seçerek çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Net Yayıncılık
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun