Kozmela.com

NUXE NUXURİANCE ULTRA - OLGUN CİLTLER İÇİN YOĞUNLAŞTIRICI ANTİ-AGİNG BAKIM SERİSİ

Nuxe Nuxuriance Ultra - Olgun Ciltler için Yoğunlaştırıcı Anti-Aging Bakım Serisi listesinde 11 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Nuxe Nuxuriance Ultra - Olgun Ciltler için Yoğunlaştırıcı Anti-Aging Bakım Serisi

Cilt tipi ne olursa olsun her cilt bakıma ihtiyaç duyar. Cilde yeteri kadar bakım sağlanmadığı takdirde ise cilt olması gerektiğinden çok daha erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkarabilir. Güneşe fazla maruz kalma, dengesiz beslenme, stres, çevresel faktörler gibi daha pek çok etkenin cilt üzerinde etkisi bilinmektedir. Bu denli fazla tehdit varken cilde de mutlaka gereken destek verilmelidir. İnce çizgi oluşumu, ton farklılıkları, nem kaybı gibi sorunlar sıklıkla karşılaşılan cilt problemleri arasında yer almaktadır.

Nuxe Nuxuriance Ultra serisi ise olgun ciltlere özel olarak geliştirilmiş erken yaşlanma belirtilerini gidermeye, ince çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı ürünlerden oluşmaktadır. Her bir ürünün farklı bir kullanım tarzı olsa da esas amaç cildi erken yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardımcı olmaktır.  

Seri içerisinde vücut kremi, serum, yüz bakım kremi, gündüz bakım kremi, gece kremi gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Uygulanacak bölgeye ve amaca uygun olarak alınacak Nuxe Nuxuriance Ultra ürünü ile etkili bir sonuç almak mümkün olmaktadır.

SPF20 özelliği barındıran gündüz kremi yüz ovalinin yeniden şekillenmesine ve dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır. 50’li yaşlardan itibaren tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bu gündüz kremi cildi UVA-UVB ışınlarına karşı korumaya destek olur. İçeriği safran begonvil Bi-Floral hücreler, safran özü gibi doğal kompleksler ile güçlendirilmiştir.

Aynı şekilde gece kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olan Nuxe Nuxuriance Ultra Olgun Ciltler İçin Gece Kremi ise içeriğinde milyonlarca B-floral barındırmaktadır. Gece yatmadan boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir ve böylece sabahları taze bir cilt ile güne başlanabilir.

Nuxe Nuxuriance Ultra Serum

Seri içerisinde yer alan bir diğer ürün Nuxe Nuxuriance Ultra Olgun Ciltler İçin Yoğunlaştırıcı Serum cildi özellikle pürüzlerden temizlemeye ve berrak bir görünüm elde etmeye yardımcıdır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan serum erken yaşlanma belirtilerini de en aza indirmeye ve ciltteki sıkılık kaybını önlemeye destek olur.

Yaşlanma belirtilerinin en sık görüldüğü yer göz çevresidir. İnce yapıda bir deri olduğunda ilk olarak bu bölgedeki çizgiler dikkat çekmektedir. Düzenli olarak kullanılacak Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Ageing Göz Kremi bölgenin canlanmasına ve çizgi oluşumunun en aza indirilmesine yardımcı olur. Göz ile birlikte dudak çevresinde de kullanılabilir olan ürün ile ciltteki tazelenmeyi en kısa zamanda hissetmek mümkün olabilmektedir.

Nuxe Nuxuriance Ultra serisi içerisindeki tüm ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun