Kozmela.com

Nuxe Very Rose Serisi

Kişisel bakım ürünlerinde tercih yaparken mutlaka içeriğine önem verilmelidir. Çünkü bir cilt bakımının içeriği o ürünün ne gibi etkiler sağlayacağı açısından önemlidir. Bir cilt bakım ürününden beklenen etki cilt bariyerini güçlendirmeye ve sağlıklı, genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmasıdır. Nuxe Very Rose Gül Suyu İçeren Bakım Serisi ise adından da anlaşılacağı gibi doğal içerikler ile sunulan, cildi desteklemeye ve tazelemeye yardımcı bir seridir.

Nuxe Very Rose Gül Suyu İçeren Bakım Serisi içerisinde yer alan ürünler arasında makyaj temizleme sütü, cilt temizleme suyu, köpüğü, yağı, peeling losyon, jel maske gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin hepsi cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi adına katkı sağlıyor.

Nuxe Very Rose Gül Suyu ile Cildiniz Tazelensin!

Günümüzde özellikle yoğun bir etki sağladığı için maskeler oldukça sık kullanılıyor. Nuxe Very Rose Gül Suyu serisi içerisinde yer alan jel maske cildi temizlemeye yardımcı olur. Ciltteki nem oranını düzenlemeye katkı sağlar. Temizleme köpükleri ise pratik kullanımları ile öne çıkmaktadır. En narin ciltlerde bile etkisini göstermektedir. Gül suyu ile güçlendirildiğinden cildi kurutmadan temizlemeye yardımcı olurken ciltte hoş bir koku bırakır.

Nuxe Temizleme Sütü

Ciltteki makyajı etkili bir şekilde çıkartmak için gül suyunun mucizesinden faydalanabilirsiniz. Nuxe Temizleme Sütü içeriğindeki yoğun nemlendirme özelliği sayesinde zorlanmadan makyajı çıkartmaya yardımcı olur. Gül suyu ile birlikte cilt bakım kompleksi içermektedir. Makyajı temizledikten sonra ciltte pürüzsüz bir etki bırakır. Ayrıca cildin yumuşaklık ve tazelik kazanmasına yardımcı olur.

Nuxe Very Rose Sprey

Günümüzde pratik kullanım sağladığı için sprey formdaki ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Nuxe’un makyaj çıkarmaya yardımcı gül suyu özlü spreyi de bulunuyor. Nuxe Very Rose Tazeleyici Sprey Tonik hızlı bir şekilde cilde nüfuz eder ve makyajı kolay bir şekilde çıkarmaya yardımcı olur. Hem gül suyu hem de nemlendirici etkisi ile makyajı temizlerken cilde bakım sağlar.

Nuxe Very Rose Micellar Water

Seri içerisinde yer alan bir diğer ürün Nuxe Very Rose Micellar Water en narin ciltlerde bile uygulanabilecek düzeyde formüle edilmiştir. Hem yüz hem de göz makyajı çıkarma için kullanılabilir. İçeriğindeki gül suyu cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya katkı sağlar. Bu cilt bakım suyunun önemli özelliklerinden bir tanesi de durulama gerektirmemesidir. Pratik bir uygulama ile cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak mümkündür.

Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü

Köpük formundaki bir ürün gül suyunun etkilerini cilde en iyi şekilde yansıtmaktadır. Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü cildi kurutmadan etkisini gösterir. Köpük form uygulaması kolaydır. Özellikle cilt bakım ürünlerinde pratik uygulamaları sevenler için idealdir. Cildi temizlerken gül özünün etkilerini en iyi şekilde yansıtarak cildin nemlenmesine ve tazelenmesine katkı sunar.

Nuxe Very Rose Gül Suyu İçeren Bakım Serisi ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun