Kozmela.com

ORGANİX

Organix markasında 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ogx Şampuan Çeşitleri

Saçlarınıza uyguladığınız gerek şampuanlar, gerek bakım ürünleri gerekse şekillendirici ürünler yanlış seçildiğinde saçın yapısını bozarak canlı ve güzel görünmesini engeller. Saçlarınızın güzel, canlı ve bakımlı görünmesini sağlayan Organix saç bakım ürünlerini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Organix , doğal içeriklerden oluşan saç bakım markasıdır. Tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği markanın ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ürünlerinin etkinliği ve çevreye duyarlı bir marka olması sebebiyle kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanmış ve severek kullanılan bir marka haline gelmiştir.

Organix ürünlerinin içeriğinde deniz mineralleri, keratin yağı, çay ağacı, limon özleri, Hindistan cevizi ve argan yağı gibi doğal bitkileri kullanarak saç bakımını daha güçlü ve sağlıklı bir hale getirmiştir. Bunun yanı sıra her saç tipinin yaşadığı problemlere karşı farklı ürün serileri geliştirmiştir. Markanın en çok tercih edilen serisi Organix Biotin & Collagen,  saç köklerindeki dolaşımı hızlandırarak saçların sağlıklı uzamasını destekler. Özel formülü saçların daha dolgun ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. 

Siz de Organix markasının şampuan, Moroccan Argan Oil ve daha fazla ürün seçeneklerini Kozmela’da bulabilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 

OGX
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun