Kozmela.com

PAULİNE

Pauline markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Pauline

1992 yılında kurulmuş olan Farmako Kozmetik saç, cilt, el ve ayak bakım ürünlerini hem ithal hem de yerli üretimle sunmakta ve sektörle buluşturmaktadır. 28 yıldır faaliyetlerini sürdüren ve Avrupa’nın pek çok ülkesinden öne çıkan köklü markaları yerli pazara sunan firma günümüzde Almanya’dan Alessandro ve Belçika'dan Novocrin markalarının yanına kendi markası olan Pauline'i de ekleyerek kişisel bakım ve kozmetik alanında müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir.

Ürün çeşitleri içerisinde yer alan kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini eczane, büyük e-ticaret kanalları ve parfümeriler ile tüketicilerine ulaştırmaktadır. Farmako Kozmetik misyon olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöre yenilikçi ürünler kazandırma ve dinamizm katmayı benimsemiş ayrıca en iyi hizmeti sağlama amacıyla daima kendisini geliştirmeyi amaç edinmiştir.  

Pauline Saç Açıcı Sprey

Kadınların sıklıkla kullandığı saç açıcılar saç rengini kademeli olarak açan kimyasallardır. Saç açıcılar farklı formlarda olabilir. Krem, jel ve sprey formunda sunulan saç açıcıların kullanımları da farklıdır. Kuaför ve saç merkezlerinde kullanılan saç açıcılar genellikle krem ve likit formlardadır. En iyi saç açıcı hangisi diye sorulduğunda doğru cevap kişinin saç tipine en uygun olan saç açıcı olacaktır. Saç açıcı sprey ise evde saç rengini açmak isteyenler için oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır.

Saç açıcı sprey kullanırken mutlaka adım adım ilerlemek ve etkili sonucu alabilmek için bekleme süresine dikkat etmek gerekir. Pauline Saç Açıcı Sprey saç açma konusunda kadınlara oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır. Ancak saç açıcı sprey nasıl kullanılır, ne kadar beklenir gibi soruların yanıtlarına dikkat etmek gerekir.

Papatya ekstraktı ike güçlendirilmiş olan Pauline Extra Blond Doğal Saç Açıcı Sprey saçlarında açık sarı bir ton isteyenlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Kişinin saçına doğal bir sarışınlık kazandırmaya yardımcı olur. Genellikle doğal sarı ve açık kahverengi saça uygulanabildiği gibi rengi açılmış saça uygulanmasında da sakınca olmamaktadır. Ancak boyalı saça uygulanması önerilmemektedir. Çünkü Pauline Extra Blond Doğal Saç Açıcı Sprey içeriğinde koruyucu madde bulunmaktadır. Saça yumuşaklık kazandırırken şekil vermeyi de kolay bir hale getirmektedir.

Kullanımı ise oldukça kolay ve pratiktir. Tercihen yıkandıktan sonra havlu ile kurutulmuş saça uygulanmalıdır. Tüm saça uygulanabildiği gibi birkaç tutam saça da uygulanabilmektedir. Ürünün eşit bir şekilde yayılabilmesi için saçı taramak gerekebilir. Ardından güneşte ya da bir saç kurutma makinesi ile kurutmak yeterli olacaktır. Bu uygulamaya istenen sonuç alınana kadar devam edilebilir. Uygulamalar arasında 2-3 gün kadar beklemek gerekir.

Ürün içeriğinde hidrojen peroksit olduğundan ötürü göz temasından kaçınmak gerekir. Ancak göze temas etme durumunda hemen yıkanmalıdır. Kullanma talimatlarına düzgün bir şekilde uyulduğu takdirde Pauline Extra Blond Doğal Saç Açıcı Sprey kişinin saçında arzu ettiği etkiyi gösterecektir. Pauline Saç Açıcı Sprey özelliklerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

 

Pauline
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun