Kozmela.com

PHYTO COLOR SAÇ BOYASI

Phyto Color Saç Boyası listesinde 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Phyto Renk Koruyucu Saç Maskesi 200ml Phyto Renk Koruyucu Saç Maskesi 200ml 729,90 TL 583,92 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Phyto Color Saç Boyası

Diğer tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi saç bakım ürünlerinde de bitkisel içerikli ürünler tercih sebebi oluyor. Bunun nedeni doğanın gücünden en iyi şekilde faydalanmaktır. İçeriği kimyasal ağırlıklı ürünlerin özellikle bakım ürünlerinde ne gibi olumsuz durumlar ortaya çıkarttığı bilindiğinden insanlar doğal olana yöneliyorlar. Phyto markası ise saç bakımında doğadan ilham alarak ürettiği ürünler ile insanların saç bakımını en doğru şekilde yapmalarına imkân tanıyor.

Phyto saç boyaları saçın ihtiyacı olan nemi sağlamakla beraber doğal renklendirme yaparak saçlara parlaklık kazandırmaktadır. Renk paleti içerisinde her zevke hitap edecek çeşitlilikte pek çok farklı renk tonu söz konusudur. Saçlardaki beyazları tamamen kapatan bu boya çeşitleri doğal ve ışıltılı bir renk sunmaktadır. Diğer saç bakım ürünlerinde olduğu gibi saç boyaları içeriği de paraben içermemekte ve alerji riskini en aza indirmektedir.

Phyto Color Nedir?

Phyto birbirinden farklı pek çok canlı tona sahip renk paletine sahiptir. Bu boya çeşitleri saçlara doğal renk sağlarken saç bakımını da gerçekleştirmektedir. Bazen beyazlar beklendiğinden çok daha erken çıkabilir. Ya da kişi kendi saç rengini sürekli değiştirmek isteyebilir. Ancak bu durum saçı yoğun kimyasala maruz bırakır. Bu da saçların yıpranmasına, saç kayıplarına, saçlarda kırılmaya ya da sönüklüğe neden olabilir. Bu gibi durumların önüne geçme adına Phyto içeriği doğal saç boyaları sunmakta ve bu yıpranmaların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Doğal saç rengindeki beyazları kapamak ya da saçların daha parlak görünmesini sağlamak için doğal içerikli Phyto saç boyalarını tercih edebilirsiniz. Phyto saç boyaları ile saça arzu edilen renk sağlanmakla beraber saça bakım yapmak da mümkün olmaktadır. Saçtaki beyazları %100 kapatan ve doğal renkleri ile saçta arzu edilen renge kavuşmak için Phyto’nun sunduğu renklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 40 dakika gibi kısa bir sürede arzu ettiğiniz saç renginize kavuşmanız Phyto ile mümkündür.

Phyto Color Saç Boyası Bitkisel Mi?

Saç boyalarında sıklıkla kullanılan kimyasallar nedeni ile insanlar pek çok saç sorunu ile karşılaşabiliyor. Bu tarz yan etkilere maruz kalmamak için ise insanlar doğal içerikli ürünleri tercih ediyor. Bu bağlamda Phyto bitkilerin gücünden faydalanan bir marka olarak öne çıkıyor. Saç boyasında bitkisel özlerden faydalanan marka ürünleri ile kimyasaldan uzak, doğal bir bakım sunuyor. Bitkisel saç boyası denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi Phyto saç boyaları ile saçları kanserojen etkilere maruz kalmadan boyamak mümkün oluyor.

İnsanlar saç boyama işlemini sıklıkla yaptığından saç boyası endüstrisi de doğal olarak sürekli gelişim gösteriyor. Ancak bu yoğunluk ile ürünlerde kimyasal kullanımı da paralel olarak artabiliyor. Günümüzde insanlar hızlı ve yoğun sonuç almak için kimyasal içerikli boyaları tercih etmek isteyebiliyor ancak bu durum yan etkileri de beraberinde getiriyor. Phyto Color saç boyaları ise yüzyıllar önce kullanılan doğal yöntemleri yeni bir vizyon ile insanlara yeniden sunuyor ve insanların kimyasal içerikli saç boyalarında yaşadığı saç problemlerini en aza indirmede önemli bir adım atıyor. Yeni formülü ile Phyto Color saç boyaları hem doğal içeriği ile saçı koruyor hem de saçta istenen tonu etkili bir şekilde sağlıyor.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun