Kozmela.com

PRORASO

Proraso markasında 58 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Proraso Tıraş Bakım Ürünleri

Ludovice Martelli tarafından 1908 yılında kurulan marka, günümüzde hala sektörün en saygın markalarından bir tanesi olmakla beraber insanların beğenerek kullandıkları tıraş ürünleri üretmektedir. Şu anda Floransa’da 3.kuşak Martelli ailesi tarafından geleneksel çalışma prensibi ile çalışmalarına devam eden markanın mottosu tıraşın bir sanat olduğunu ve bunun da doğru ürünlerle yapılması gerektiğidir.

3 nesil boyunca tıraş sanatın günlük keyifli bir rutine çevirmiş olan marka İtalyan kültürünün de bir parçasını taşımaktadır. Geçmişten günümüzde müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmakla beraber günümüzde hala aynı titiz ve özverili çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün çeşitleri arasında tıraş fırçası, tıraş jeli, losyon, tıraş sabunu, shea butter, sakal balsamı, tıraş köpüğü, sakal şampuanı, sakal bakım yağı gibi pek çok ürün bulunuyor.

Proraso Tıraş Kremi

Proraso markası hem tıraş öncesi hem de tıraş sonrası kremleri ile öne çıkıyor. Proraso Tıraş Öncesi Kremi çeşitleri içeriğindeki doğal özler ile tıraş keyfini ve konforunu ikiye katlamaktadır. Yeşil Çay ve Yulaf Özlü içeriği cildi ferahlatmaya, sakinleştirmeye ve rahatlatmaya yardımcıdır. Proraso Tıraş Öncesi Kremi hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

İçeriğindeki doğal özler cildi nemlendirmeye, sakalı yumuşatmaya ve tıraşa hazırlamaya yardımcı olur. Mineral açısından zengin olan yeşil çay içeriği cildi rahatlatmaya katkı sağlar. Yulaf özü ise cildi nemlendirerek yumuşatmaya destek olur. Cildin pH dengesini bozmayan tıraş kremi ile cildi tıraşa en iyi şekilde hazırlamak mümkündür. Ayrıca tıraş öncesi kremleri içerisinde cildi nemlendirmeye yardımcı aloe vera özü ve E vitamini olan çeşitler de mevcuttur.

Proraso Tıraş Kremi çeşitleri ise tıraşa hazırlanmış olan cildi okaliptüs yağı ile en iyi şekilde destekler. Tüm sakal ve cilt tipleri için kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. İçeriğindeki mentol hem tıraş esnasında hem de tıraş sonrası cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Proraso tıraş fırçası ile rahat bir şekilde cilde yedirilir ve kusursuz bir tıraş deneyimi yaşatır.

Proraso Tıraş Sabunu

Markanın yeşil çay ve yulaf özlü sıcak üretim tekniği ile üretilmiş olan tıraş sabunu en hassas ciltlerin kullanımına dahi uygundur. İçeriğindeki yeşil çay mineral açısından cildi desteklemekte ve rahatlatmaktadır. Yulaf özü ise cildin hem nemlenmesine hem de yumuşamasına katkıda bulunur. Okaliptüs yağı ve mentol içerikli tıraş sabunu ise tüm sakal ve cilt tiplerine uygun şekilde geliştirilmiştir. Okaliptüs yağı cildin canlanmasına yardımcı olurken mentol tıraş esnasında ve sonrasında cildin ferahlamasına katkıda bulunur.

Proraso tıraş ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun