PURE LİNE

Pure Line markasında 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Pure Line

Unilever markalarından biri olan Pure Line, duş jeli ve kolonya çeşitleri ile Kozmela’da!

Türkiye’deki kadınlarla yapılan görüşmeler sonrasına geliştirilen ve kendine has kokusu bulunan Pure Line duş jelleri, alkol, Paraben ve renklendirici gibi maddeler içermiyor.

12 saat kalıcı koku özelliği ile geliştirilen Pure Line duş jelleri ile hem cildinizi nazikçe temizler hem de hoş kokuları sayesinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Her duşta kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz! Dermatolojik olarak test edilerek hazırlanan Pure Line ürünleri, cildinizin pH değeri ile de uyumludur. Yumuşacık köpüğü ile cildinizi kolayca temizler.

Çiçek ve meyve kokuları ile hazırlanan duş jelleri 400 ml seçenekleri ile Kozmela’da! En çok tercih edilen Pure Line duş jeli Yasemin ve Sarı Kantaron çiçekleri ile hazırlanan çeşididir. En çok tercih edilen diğer çeşitleri ise; Kırmızı Meyveler, Vanilya&Hindistan Cevizi, Sümbül&Misk çiçekleri ile hazırlanan çeşitlerdir.

Pure Line duş jellerinin en uygun fiyatlı seçenekleri Kozmela’da! Tüm duş jeli çeşitlerini indirimli fiyatları ile Kozmela’da inceleyerek tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Pure Line Kolonya

Pure Line kolonyaları iki farklı seçeneği ile sizlerle! Pure Line kolonyaları Misket Kolonyası ve Deniz Mineralli çeşitleri ile sizlerle! Ferahlatıcı kokuları ile ellerinizi dezenfekte etmenize ve serinletmeye yardımcı olurlar.

Pureline kolonyalarını ve duş jellerini incelemek için hemen tıklayın!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun