Kozmela.com

RADİCAL COLOR

Radical Color markasında 39 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Radical Color Saç Boyaları

Canlı renklerde hazırlanan saç boyaları ile hayatımıza giren Radical Color, saçlarınızda canlı, parlak ve ışıltılı dokunuşlar yaratmaktadır. 
Stilinizi saçlarınız ile ortaya koymak, canlı ve enerjik hissetmek için canlı renkteki saç boyalarını tercih edebilirsiniz.
Radical Color Renkleri
Renkli ve eğlenceli saçları sevenler için hazırlanan Radical Color saç boyalarının birbirinden güzel renk seçenekleri bulunmaktadır. Mor, pembe, mavi renkler başta olmak üzere gri, yeşil gibi renk seçeneklerini de bulabileceğiniz saç boyaları ile saçlarınızla kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında genç kızların çokça tercih ettiği Radical Color renkleri şimdi oldukça trend.
En çok tercih edilen renk seçeneği ise son yıllarda popülerleşen bir renk de olan Radical Color Gri renk seçeneğidir. Saçlarınızı tamamen renklendirebileceğiniz gibi saç uçlarınızda veya saçınızın bir kısmını boyayarak saçlarınızı boyayabilirsiniz.
Saç boyaları profesyonel kullanım için uygundur. Koyu saç rengine sahip iseniz saç renginizi açarak boyamanız önerilmektedir. Uzun süreli kullanım için saçlarınızı belirli aralıklarla tekrar boyamalısınız.
Radical color saç boyalarını Kozmela’dan tek tıkla kolayca sipariş edebilir, evinizde saçlarınızı kolayca boyayabilirsiniz.
 

Radical Color
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun