Kozmela.com

REFECTOCİL

Refectocil markasında 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Refectocil

1930 yılında kurulan GW Cosmetics GmbH bünyesindeki markalardan bir tanesi olan Refectocil ürünleri ilk olarak 1950 yılında üretilmeye başlanmıştır. Profesyonel bir boya markası olan GW Cosmetics ürünlerini dünya genelinde 65’ten fazla ülkede tüketicilerle buluşturmaktadır. Avusturya merkezli olan firma ürünlerini de Avusturya’da üretmektedir. 

Firma, saç yüz ve vücut için kozmetik ürünleri geliştirmekte ve bu ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. Kendi Ar-Ge çalışmalarını geliştirdiği bir merkeze sahip olan orta ölçekli firma yaklaşık 100 kişilik istihdam kapasitesi ile faaliyetlerini yürütmektedir. 

Firma Avusturya’nın lider şirketleri kapsamında sayılmaktadır. Firmanın başarısı insanlara yüksek kalite kozmetik ürünlerini en uygun şekilde, herkesin rahat bir şekilde erişebileceği koşullarda sunmasından gelmektedir. Kozmetik ürünlerinde Premium ve yenilikçi bir bakış açısı sunan firma tüketicilerinin hayatını kolaylaştırma üzerine çalışmalarını yürütmektedir.  

GW Cosmetics bugün doğal kozmetik ürünlerin yanı sıra kaş, kirpik şekillendirme ile cilt bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerini geliştirirken küresel ortakları ile yoğun bir işbirliği içerisinde olan firma cesaret, açıklık ve basitlik ilkelerinden beslenmektedir. Tüm faaliyetlerinde şeffaf ve ileriye dönük bir politika izlemektedir.   

Kaş ve kirpikler insan estetiğinde önemli rol oynarlar. Yüzün en belirgin detayları olan kaş ve kirpikler de saç gibi, yüz gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Kaş ve kirpikler için pek çok doğal yağ ile formüle edilmiş ürünler bulunuyor. Bunlar kaş ve kirpikleri şekillendirmek ve daha estetik bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Kirpikler uzun ve yoğun renge sahip olsa bile cansız renkteyse kozmetik anlamda bütün olarak hoş bir görünüm ortaya çıkartmazlar. 

Kirpikleri boyayarak, gerekli bakım yapılarak kirpiklerin daha canlı görünmesi sağlanabilir. Kirpik ve kaş boyama genellikle beraber yapılan işlemlerdir. Birbirini tamamlayıcı bir etkisi olduğu bilinmektedir. Kaş ve kirpik boyaları, kaş ve kirpiklerde renk değişikliği için üretilen boya malzemeleridir. Kaliteli hammaddeden üretilmiş olan kaş – kirpik boyaları ile hassas göz çevresine herhangi bir zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirmek mümkündür.  

Refectocil Kaş Boyası

RefectoCil, yıllardır kaş – kirpik boyası konusunda kalitesini ispat etmiş bir markadır. İçeriği bitkisel olup doğal tonlar sağlamaya yardımcı olur. Refectocil kaş boyası, kaş ve kirpiklerin ayrıca beslenmesine sağlıklı bir görünüme kavuşmasına da katkıda bulunur. Kaşların uzamasına, çoğalmasına destek verir. Bu anlamda da tüketiciler tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Kaş ve kirpiklerde beyazları kapamak için yine Refectoil kaş, kirpik boyalarından faydalanılabilir. Kaş ve kirpiklere canlılık, dolgunluk kazandırmaya da yardımcı olur. 

Refectocil kaş kirpik boyaları içeriğinde besleyici yağlar bulunmaktadır. Bu anlamda kaş ve kirpik kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Kaşların saç rengi ile uyumlu olmasına imkân sağlamaktadır. Bu kaliteli boyalar 45 gün boyunca ilk günkü canlılığı korur. Bir tüp boya ile 60 uygulama mümkündür. Tüp boyalar bitkisel içerikli ürünler olduğundan ötürü herhangi olumsuz bir durum ortaya çıkartmaz. Bu boya çeşitleri var olan kaş-kirpik renklerini koyulaştırmaya olanak sağlar. 

Markanın boya çeşitleri arasında orta kahve, açık kahve, kestane, koyu kahve, siyah gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bununla beraber Reftectocil kaş kirpik serumları da yine marka tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Bu serumlar kaş ve kirpikleri güçlendirmeye, daha canlı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olan ürünlerdir. 

Kaş ve kirpiklerde istenen rengi sağlarken aynı zamanda kaş ve kirpikleri güçlendirmek, daha canlı bir görünüme kavuşturmak için siz de Refectocil kaş kirpik ürünlerini kullanabilirsiniz. Refectocil kaş kirpik boyası, kaş kirpik serumu, oksidan çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Refectocil kaş kirpik bakım ürünleri en uygun ödeme seçenekleri ile Kozmela’da. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun