Kozmela.com

Restorex Şampuan Çeşitleri

Saçların daha sağlıklı uzaması için bitkisel içerikli ürünler geliştiren marka Restorex, Biota laboratuvarlarında geliştirilmektedir. Orman sarmaşığından gelen mucizeyi saçlara taşıyoruz mottosu ile yola çıkan marka çalışanları orman sarmaşığının uzama etkisini araştırarak phytosterol maddesini geliştirmiştir. Orman sarmaşığından elde edilen Phytosterol saçların daha sağlıklı uzaması adına destek veren bitkisel bir ekstre üründür.

Restorex markasının bu özel formülü hem saçın hem de saçlı derinin sağlığına destekte bulunur. Formülü içerisinde pek çok vitamin ve mineral içermektedir. Saça faydalı bu vitamin ve mineraller sağlıklı uzayan saçları en iyi şekilde destekler. Saçların daha güçlü kalmasına katkıda bulunur. Tıpkı Restorex gibi Biota laboratuvarlarında üretilen pek çok ürün dünyanın pek çok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlarla başarılarını sürdürmektedir. Biota laboratuvarlarında üretilen ürünler pek çok kıtada, 42 ülkede satışa sunulmaktadır.

Biota laboratuvarları sürekli güncel olanı takip eden, gelişmeleri ürünlerine en iyi şekilde adapte edebilen vizyoner bir üretim merkezidir. Hem eczane hem de market kanalında bitkisel ve doğal ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. 2002 senesinden bu yana gücünü doğadan alan firma toprakta bulunan 59 elementi odağına almıştır. İnsan ve tabiatın işbirliğine inanan firma bilimi yanına alarak insana doğal çözümler sunmak adına çeşitli ürünler sunmaktadır. Ekibindeki profesyonel çalışanlar insana ve doğaya saygıyı esas alarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Firma, uzun süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirdiği ürünleri bugün Türkiye’nin pek çok eczanelerinde ve marketlerinde yer almaktadır. Firma hem Türkiye’de hem de dünya genelinde elde ettiği başarıyı çalışma azmine ve müşterilerinin memnuniyetine borçludur.

Biota özverili çalışmalarını bugün Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın üçüncü farmasötik fabrikasında yürütmektedir. Yeni üretim tesisleri 35 bin metrekarelik kapalı alanda olmakla beraber teknolojik donanımı ile insan sağlığı ve güzelliği adına çalışmalar bu tesislerde sürdürülmektedir. Her zaman olduğu gibi firma %100 bitkisel çözümler sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Doğal, bitkisel saç bakım ürünleri ile her saç tipine ve saç sorununa uygun çözüm sunan ve Biota çatısı altında üretilen Restorex saç bakım ürünleri kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Şampuan, saç bakım yağı, saç maskesi gibi ürünlerle geniş kitlelere ulaşan Restorex markası bu alanda doğal çözümler sunmaya devam etmektedir.

Restorex markası saç bakım ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz saç bakım ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun