Kozmela.com

Scotch Brite

Bir Amerikan markası olan Scotch Brite 1920’de kurulmuş olan 3M firmasına aittir. İlk kez 1950’li yıllarda temizlik ürünü olarak tanıtılmıştır. 3M’nin ürünleri Türkiye’de 1998’den beri Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri işbirliği ile insanlara sunulmaktadır. 1930’lu yıllarda 3M firması İngiltere, Fransa ve Almanya başta olmak üzere Avrupa’da üretim tesisleri kurmaya başlamıştır. Şirket ilk olarak temizlik süngeri için geliştirdiği Scotch Brite markası altında daha sonra pek çok yeni ürün eklemiştir. 2004 senesinde yıllık satış rakamı 20 milyar dolara ulaşan şirket Scotch, Scotch Brite ve Post-it marka ürünlerini 200’den fazla ülkeye sunmaktadır.  

Scotch Brite Sünger

Markanın dünden bugüne dünya üzerinde en çok kullanılan ürünlerinin başında sünger çeşitleri gelmektedir. Scotch Brite Sünger ev ve iş yeri temizliğinde sıklıkla tercih edilmektedir. Tırnak koruyuculu bulaşık süngeri bulaşıkların çok daha hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Özel dokusu sayesinde en inatçı lekeleri bile mutfak ürünlerine zarar vermeden çıkarmaktadır. Scotch-Brite Kullan-At Islak Mutfak Bezi ise pratik kullanımı ile tercih sebebi oluyor. Kullan at formunda üretilen bez hızlı ve kolay temizlik sağlama adına etkilidir. Yağ çözücü etkisi ile kadınların mutfaktaki işini kolaylaştırır.

Marka serisi içerisinde bulunan Scotch Brite Sil Süpür İnce Bez her türlü sert zeminin kuru temizliği için geliştirilmiştir. Elektrostatik özelliğe sahiptir. 3 boyutlu fiber dokusu ile her türlü kir, toz ve saç kalıntılarını çeker alır. Pratik bir kullanımı vardır. Mutfaktaki en iyi yardımcılardan bir tanesidir. Scotch Brite Kullan At Islak Banyo Bezi ise su ya da deterjan gerektirmeyen kullan at formdadır. Lavabo, küvet, klozet, temizliği için idealdir. Rahat bir kullanıma sahip olan bez sadece birkaç dakika içerisinde temizliği gerçekleştirmeye yardımcı olur.

Farklı renk ve desenlerdeki temizlik bezleri ise ihtiyaca göre farklı sayılarda ve farklı paketlerde sunulmaktadır. Kokulu çeşitleri temizlik yaparken hoş bir koku yayar. Kullanım sıklığına göre bu hoş koku 3-4 hafta kadar bezde etkisini gösterebilir. Çamaşır suyuna dayanıklıdır ve emici yapısı ile tüm yüzeylerin kullanımı adına idealdir. Scotch Brite temizlik ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun