Kozmela.com

SENSODYNE

Sensodyne markasında 45 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sensodyne Diş Macunu

Diş hekimlerinin önerdiği Sensodyne ağız bakım ürünlerini Kozmela’dan hemen inceleyebilirsiniz.
 
Sensodyne, 1907 yılında Eczacı Alexander Blok tarafından kurulmuştur. Hassas dişlerin rahatlamasına yardımcı olan Potasyum nitrat formülü ile ilk diş macunu Sensodyne F piyasaya sürülmüştür. Özel aktif içerikleri sayesinde Sensodyne diş macunu dişleri nazikçe temizleyerek, kötü koku oluşumuna sebep olan bakterileri gidermeye yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. Ürünlerin etkinliği sayesinde kısa sürede tüketicilerin beğenisi kazanan marka ağız bakım ürünlerinde ilk sıralarda yerini korumaya devam etmektedir.
 
Güvenli gülüşler için herkes dişlerinin sağlıklı ve beyaz görünmesini ister. ‘‘Peki bu etkiye nasıl ulaşırız?’’ sorusunu cevaplayacak olursak.Öncelikle ağız bakımının düzenli ve eksiksiz uygulanması gerekmektedir. Bu anlamda hassas dişler için tercih edilen Sensodyne diş fırçası ve beyazlatıcı diş macunu kullanılması tavsiye edilmektedir.
 
Markanın diş macunu çeşitleri arasında en çok tercih edilen Sensodyne onarım,koruma ve beyazlatıcı etkili diş macunu, dişleri nazikçe temizleyerek koruma sağlar. İçeriğindeki NovaMin teknolojisi sayesinde dişlerde hassasiyete neden olan ani ve keskin sızıları giderirken dişleri doğal beyazlığına kavuşturur.
 
Siz de Sensodyne hassas dişler için diş macunu, tam koruma diş macunu ve fazla ürün seçeneğine Kozmela’dan uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

Sensodyne
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun