Kozmela.com

Sleepy Bez Çeşitleri

Sleepy bebek bezleri faaliyetlerine 2004 senesinde başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye firmasına aittir. İlk etapta bebek bezi üretimi yapan ve standartların üzerinde, kaliteli ürünleri ile kısa zamanda tanınan firma 2010 senesinde ise yetişkin, hasta bezi, cep mendili ve ıslak havlu gibi ürünleri de gamına eklemiştir. 2013 senesinde ise ürünlerinin arasına hasta altı bezini ekleyerek yoluna devam etmektedir. 

Firmanın Sleepy Sensitive bebek bezi say suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi özelliğindedir. Bu yüksek kaliteli bebek bezi çok kısa bir sürede ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünler arasına girmiştir. Yüzeyi, saf su ile dokunmuş bu bez benzersiz bir yumuşaklığa sahip olmakla beraber sıvıyı anında emen bambu lifleri ile fark yaratmaktadır. Sleepy Natural Külot Bez, bebeklerin gün boyu konforunu sağlayan, annelerin de güvenle tercih ettiği bir bezdir.   

Markanın ürettiği Sleepy Jean Külot Bez ise Jean deseni ile oldukça şık olmakla beraber bahar, yaz aylarında bir gömlek ya da tişört ile rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu bez bebeklerinin tamamı özel üretim olup tamamen bebek rahatlığı ve hijyeni düşünülerek tasarlanmaktadır.   
Sleepy Doğa & Organik Pamuklu Temizlik Havlusu ve Cep Mendili çeşitleri ise okaliptüs, limon, kekik, sirke gibi doğal içeriklerle üretilmiş olup hem bebeklerin hem de el, yüz ve diğer bölgelerin temizliğini, hijyenik kalmasını sağlayan ürünlerdir.

Sleepy antibakteriyel ıslak mendili, tehlikeli mikroorganizmaların %99,9’unu yok edebilecek özellikte üretilmektedir. Bu sayede kapsamlı bir dezenfektan etkisi göstermektedir. Günlük hijyen için son derece kullanışlıdır.  Islak havlu konusunda da geniş bir ürün çeşitliliği sunan marka, bebekler için özel pamuklu havlu ile her yaştan kullanılabilecek günlük temizlik havlu ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır. 

Bebeklerin özellikle yaz aylarında rahat edebilmeleri için üretmiş olduğu Sleepy mayo bezler ise annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdendir. Tatillerde hem bebeğin konforu tam anlamıyla sağlanmış oluyor hem de annelerin içleri rahat ediyor. Farklı ebatlarda, yüksek kaliteye ve emiciliğe sahip bebek bakım örtüsü ortaya çıkabilecek beklenmedik sürprizlere karşı etkili bir önlem olarak öne çıkmaktadır.   

Sleepy ürünlerini tüketicilerle buluşturan Eruslu Global Şirketler Topluluğuna bağlı olan Eruslu Sağlık sadece ülkemizde değil dünya genelinde 100’den fazla ülkeye ihracatı ile de önemli bir konumdadır. Tüketici memnuniyetini her daim ön planda tutan firma bu anlamda dünya standartlarına uygun ürünler sunmaktadır.   

Eruslu Sağlık sektörde her daim yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak bilinmektedir. Bununla beraber tüketici ihtiyaçlarını yaptığı çalışmalar ile belirleyerek bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermektedir. Ar-Ge çalışmalarına son derece önem veren firma hali hazırdaki ürünlerini de her daim geliştirmeye ve tüketicilere kusursuzu vermeyi amaçlamaktadır. Sektöre her daim yenilik kazandırmayı bir görev bilen firma bu anlamda da çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Sleepy Bebek Bezi

Annelerin bebekleri konusunda en titizlikle yaklaştığı konulardan bir tanesi hiç şüphesiz bebek bezidir. Çünkü bebek bezi bebeğin hijyenini sağlamakla beraber günlük konforunda da önemli bir yerdedir. Anneler bebek bezi seçerken pek çok özelliğe dikkat ederler. Sleepy bebek bezi çeşitleri annelerin bu hassasiyeti ve bebeklerin hijyeni düşünülerek yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Pratik kullanımı, rahatlığı yanı sıra fiyat da bebek bezi tercihinde önemli bir faktördür. Pek çok güvenilir markanın tüketicilere sunduğu bebek bezinden bahsetmek mümkündür.

Sleepy ise hem kalite hem de fiyat arasındaki doğru dengesi ile anneler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sleepy bebek bezi çeşitleri uygun fiyatların yanı sıra birtakım indirimler de söz konusu olabilmektedir. Bunlardan faydalanmak da mümkündür.  

Bebek bezinin hangi malzemeden nasıl üretildiğini de araştırmak, incelemek gerekebilir. Özellikle yüksek emiş gücüne sahip ürünlere öncelik verilmelidir. Bu sayede bebeğin günlük hijyen ve konforu da sağlanmış olacaktır. Bebek bezlerinin kendi içerisinde belirli ölçüleri vardır. Bebeğin bedenine uygun bir bez tercih edilmelidir. Bunun için bebeğin yaş aralığına odaklanmalıdır. Bebeğin kilosu, bel, boy gibi ölçüleri bebek bezi seçiminde önemlidir. Sleepy bebek bezleri numaralarla birbirinden ayrılmaktadır. Sleepy bebek bezi 1, 2, 3, 4, 5 şeklinde numaralandırılmaktadır. Bu numaralar bezin ebatları ile ilgilidir. Bebek büyüdükçe kullanılacak bebek bezi numarası da değişecektir. Uygun yaş aralığına düşen numara ile bebeğinize en ideal bebek bezini alabilirsiniz. 

Bebek bezi seçerken yanlış beden ölçüsü seçildiğinde bebeğin üzerine olmayacağı gibi bebeğin rahatını da kaçıracaktır. Örneğin 3 numara bez alınması gerekirken bebeğe 1 numara bez alındığı takdirde bebeğin bez bölgesini sıkacaktır. Bu da bebeği rahatsız edecek, huzursuz edecektir. Bununla beraber bebeğin hareket kabiliyetini de sınırlayacaktır. Bununla beraber 3 numara bez kullanılması gereken bebeğe 5 numara bez alındığı takdirde bez bölgesinde sızdırmalar olabilir. 

Tüm bunların yanında bezin hammaddesi ve kullanım şekli de son derece önemlidir. Örneğin pratik bir kullanıma sahip oluşu, üretim esnasında herhangi bir kimyasala başvurulmamış olması da bebek bezindeki önemli kriterlerden bazılarıdır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olması ise bebeğin hassas cildi için son derece önemlidir. Sleepy bebek bezleri bu gibi pek çok önemli özelliği bir araya getirdiğinden anneler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sleepy bebek bezlerini karşılaştırabilir, doğru ölçülerde ve özelliklerde olanı anında alabilir ve bebeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğin konforu en iyi şekilde düşünerek üretilmiş olan Sleepy bebek bezleri uygun fiyat ve yüksek kalite standartları ile tercih sebebi olmaya devam etmektedir.    

Sleepy Islak Mendil

Hijyen konusunda belki de kullanımı en pratik ürünlerden bir tanesi ıslak mendildir. Islak mendiller özellikle günlük kullanım için oldukça idealdir. Hem boy olarak hem de kullanım alanı olarak oldukça cazip ürünlerdir. Sleepy ıslak mendil çeşitleri hem cep boyu hem de çanta boyu olarak üretilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. İster cep boyu olsun ister çanta boy olsun Sleepy ıslak mendiller büyük kullanım kolaylığı sağlayan ürünler olarak bilinirler. Hem hoş kokuları hem hassas, yumuşak dokuları hem de sağladığı hijyen ile hemen herkesin yanından ayıramadığı ıslak mendiller Sleepy kalitesi ile tüketicilere sunulmaktadır.

Sleepy cep boy ıslak mendiller özellikle öğrenciler, çalışanlar ya da seyahat halinde olanlar için oldukça idealdir. Küçük büyük herkesin rahatlıkla cebine atıp her yerde rahatlıkla kullanabileceği bir boyuttadır. Üstelik Sleepy ıslak mendiller uygun fiyatlı olduğundan hemen herkes rahatlıkla bu ıslak mendillerden alabilmekte ve dilediği yerde kullanabilmektedir. 

Sleepy ıslak mendiller ister elleri ister yüzeyleri silmek için kullanabilmektedir. Paketinden pratik bir şekilde çıkarılan ıslak mendil tek kullanımlık olup oldukça kullanışlıdır. Sleepy makyaj temizleme mendili ise cilde herhangi bir zarar vermeden yumuşak yapısı ile makyajı rahat bir şekilde çıkarmaya yardımcı olan mendillerdir. Akşam eve gelindiğinde uğraşmadan makyajı pratik bir şekilde çıkartmak için kullanılabilmektedir. Bunun yanında Sleepy vücut temizleme mendilleri de ciltteki kir ve lekeleri çıkartmak için her an pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Sleepy ıslak mendilleri farklı boyutlarda olup hijyen sağlama konusunda oldukça kullanışlı ürünlerdir. İster cepte ister çantada taşıyabileceğiniz bu ıslak mendil çeşitleri uygun fiyatları ile de her kesim tarafından rahatlıkla alıp kullanılabilmektedir. Sleepy marka ürünlerimizin tamamını sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile anında online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun