Kozmela.com

Slovcin Formula Serum Çeşitleri

Doğal ve bitkisel olanı ilke edinmiş olan Slovcin Formula insan sağlığını odak noktasına alarak doğal ürünler geliştirmekte ve insanlara sunmaktadır. Kurulduğu günden beri her zaman en iyisine odaklanmış olan firma dermokozmetik alanında yeniliklere imza atmaya devam etmektedir. Slovcin ürünleri cildi yoran, olumsuz etkileyen tüm faktörleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Cildin doğal dengesini bozarak cilde zarar veren tüm unsurları Slovcin ürünleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmakta ve cilde eski canlılığını yeniden sağlama adına destek vermektedir.

Firma, dermokozmetik alanında beklenti ve ihtiyaçları karşılamak üzere son teknolojiden faydalanmakta, kaliteli ve yasal standartlardan taviz vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir. İnsan ihtiyacını en iyi şekilde anlayıp hedefe yönelik çözümler sunan marka etik değerleri göz önünde bulundurarak güvenilir kozmetik ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Firma, sektörde güvenilirlik politikasını her daim ön planda tutarak insanlara ürünleri ile ulaşmaya devam etmektedir.

Slovcin Formula serum çeşitleri farklı cilt ihtiyaçlarına cevap vermek üzere geliştirilmiş ve formüle edilmiştir. Cildin yenilenme sürecine destek veren serumlar ciltteki matlığı ve solgun görünümü ortadan kaldırmaya, sağlıklı ve aydınlık bir görünüm oluşturmaya yardımcıdır. Ayrıca çevresel faktörlerin neden olduğu kuruluğu gidermeye katkı sağlar. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya katkı verir ve tazelik, canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Serum içeriği itibarı ile kolay bir şekilde cilt tarafından emilir ve etkisini en kısa sürede göstermektedir.

Slovcin Formula Whitening Beyazlatıcı Serum ciltteki koyu görünümü açmaya, dengeli bir ton sağlamaya yardımcıdır. Slovcin Formula Kokteyl Cilt Bakım Serumu ise cildin nemlenmesine, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek verir. Slovcin Formula Hyaluronic Acid Cilt Bakım Serumu yoğun nemlendirme özelliği ile kuru ciltleri hayata döndürmeye yardımcı olur. Daha canlı ve taze bir görünüm oluşması adına etkili bir destek verir. Slovcin Formula markasının her bir cilt serumu hedefe yönelik ihtiyacı karşılamaktadır.

Slovcin Collagen Serum

Belirli bir yaştan sonra cildin kolajen üretimi yavaşlamaya başlar. Bu eksik kolajeni sağlamak için ise dışarıdan destek almak gerekebilir. Slovcin Formula Collagen Cilt Bakım Serumu kolajen eksikliği nedeni ile ortaya çıkan sıkılık kaybının önüne geçmeye yardımcıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde oluşan sıkılık kaybının önlenmesi ve cildin yeniden kendisini toparlamasına katkı sağlar. Birkaç damla serumu masaj hareketleri ile uygulamak ve bunu düzenli olarak tekrar etmek cildin hızlı bir şekilde toparlanarak sıkılığını yeniden kazanmasına etki etmektedir.

Slovcin Formula ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun