Kozmela.com

SODASAN

Sodasan markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sodasan Türkiye

1982’de Almanya’da kurulan Sodasan, ürünlerini yenilikçi vizyonu ile geliştirmeye devam etmektedir. Kerstin Stromberg ve Jürgen Hack, geleneksel deterjan endüstrisinin ürünlerine alternatif sunmak için çıktıkları yolda çevreyi kirletmeden doğal hammaddeler kullanarak ürün geliştirmeyi hedeflemiştir.
Sodasan tarafından yapılan ilk deterjanlar bitkisel yağlardan elde edilen sabunlardır. Sabun üretiminden sonra çalışmalarına laboratuvarlarında devam eden Sodasan ekibi yeni ürünler geliştirerek tüm ürünleri optimize etmeyi başardı. Sodasan ürünlerinden 70’den fazlası bugün 40’ın üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. 5 organik sertifikasyon kuruluşu tarafından Sodasan ürünleri belgelendirilmiştir.
Sodasan Organik Temizlik Ürünleri
Sodasan temizlik ürünlerinin 5 farklı ürün grubu bulunmaktadır. Genel temizlik ürünleri, bulaşık ve çamaşır deterjanları, katı ve sıvı sabunlar, oda kokuları. Organik çamaşır deterjanları, geleneksel deterjanlar ile aynı performansı göstermektedir. Bebekler için özenle hazırlanmış parfümsüz deterjan seçeneklerinin de bulunduğu çamaşır deterjanlarını güvenle kullanabilirsiniz.
Sodasan kullanan tüketicilerin her biri ürünler hakkında memnuniyetleri dile getirmekte ve ürünleri kullanmaya devam etmektedir. Deterjan ve temizleyici ürünlerde yer alan kimyasal maddelerin zararı göz önüne alındığında tüm tüketicilerin ilgisi organik ürünlere karşı artmıştır.
 

Sodasan
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun