Tanaçan

1984 yılında kurulmuş olan Tanaçan Turizm ve Kozmetik A.Ş. yıllardır sektörde ürettiği sir ağda, manikür pedikür, makyaj, hijyen ve tek kullanımlık temizlik ürünleri ile insanların önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Üründe kalite, sevişte güvenilirlik ve uzman yaklaşımı benimsemiş olan firma pek çok Spa salonu, güzellik merkezi, pedikür ve ağda salonuna sağladığı ürünlerle öne çıkmaktadır. Firma, müşterilerinin taleplerine güven ve kalite ilkesi ile cevap vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firma uzman ekibi ile hem satış öncesi hem de satış sonrası destek vermektedir. Şu anda güçlü ve güvenilir bayilik ağı ve üretim, dağıtım mekanizması ile sektörde fark yaratmaktadır. Tanaçan Kozmetik A.Ş. kurum için yaptığı personel eğitimleri, sağlık bakanlığı onaylı ürünleri, yine onaylı cihaz teknik servis danışmanlık hizmetleri ile profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma bu yeni teknolojileri kendi sistemlerine en iyi şekilde entregre etmektedir. Üretim ve dağıtım alanında hiçbir taviz vermeden müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan firma sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Tanaçan Ağda

Kadınların istenmeyen tüylerinden kurtulma adına geçmişten günümüze en çok uyguladıkları yöntem sir ağda ile yapılan uygulamadır. Tanaçan sir ağda ve ağda aksesuarları ile kadınlara bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Sir ağdanın temel maddesi çam ağaçlarında bulunan bal mumudur. Ayrıca bitkisel bazı madde ve yağlar da yine sir ağdanın yapımında kullanılmaktadır. Bitki özlü sir ağdalardaki renk ve koku adını taşıdığı bitkiden gelmektedir. Bitki özleri içerisindeki renk pigmentleri farklı şekillerde dağılabilir. Böyle durumda aynı çeşit renkte olmayabilir.

Meyve aromalı sir ağda çeşitleri adında geçen meyvenin aromasını içermektedir. Sir ağda çeşidini tercihinde yapılması gereken şey bölgeye uygulama esnasında ya da öncesinde pudra miktarının belirlenmesidir. Eğer hassas bir bölgeye uygulama yapılacak ise pudralı ağdalar daha kullanışlı olacaktır. Tanaçan markasının sunduğu kartuş ağdalar da vardır ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kartuşlarda 100 ml ürün bulunur ve bu miktar bir seans için rahatlıkla yetmektedir.

Tanaçan kartuş ağda çeşitleri en uygun ağda kıvamına ayarlanmıştır. Bir de konserve ağdalar vardır. Bunlar ise 800 ml ürün içermektedir. Yani bir kartuş ile kıyaslandığında kartuşun 8 katı kadardır. Bunun anlamı bir konserve ile 8 tam ağda yapılabilmektedir. Ancak konserve ağdalarda spatula kullanılacağından ürünü etkili bir şekilde yaymak ve uygulamak için spatulayı dikkatli kullanmak gerekir. Orantılı bir uygulama ile Tanaçan sir ağda çeşitleri ile istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulmak mümkündür.

Tanaçan sir ağda ve ağda aksesuar çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun