Kozmela.com

Tırnak Stickerı

Nail Art, tırnaklarınıza yaptığınız şekillerin, süslemelerin ve figürlerin geneline verilen isimdir. Manikür veya pedikürden sonra tırnak ve ayak tırnaklarında yapılan çeşitli şekillendirmelerdir. Tırnağı şekillendiren, güzelleştiren ve bakım yapan işlemler olan manikür ve pedikürden sonra nail art uygulaması yapılabilir.

Tırnak Stickerı Nedir?

 Tırnak bakımı uzun süren bir işlem olmasından dolayı sonrasında tırnağınızı süsleyecek vaktiniz yoksa tırnak stickerları ile kolayca süsleme yapabilirsiniz. Birbirinden farklı, eğlenceli ve güzel tırnak sticklerını tınaklarınıza yapıştırıp bakımlı görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Birçok şekil ve desene sahip tırnak stickerlarından kendinize, tarzınıza ve kıyafetinize uygun olanı seçip 5 dakikada tırnağınızı güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tırnak Stickerı Nasıl Kullanılır?

Stickerlar tırnağın kısa sürede bakımlı ve güzel görünmesine olanak sağlar. Sticker kullanılmadan önce tırnak etleri geri ittirilmeli ya da temizlenmelidir. Tırnak yüzeyini kâğıt törpü ile törpüleyerek pürüzsüzleştirdikten sonra tırnak bazını sürmeniz gerekmektedir. Tırnak boyutuna uygun olan stickerı tırnak etinden başlayarak tırnak ucuna doğru dikkatli ve özenli şekilde yapıştırabilirsiniz. Üstüne birkaç saniye bastırarak tırnağa iyice yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Tırnak süslemesine yardımcı olacak ürünler bulunduran Essence, Mara, Missha, Lionesse gibi bilindik markalara buradan ulaşabilirsiniz.

Farklı markaların farklı çeşitlerdeki tırnak stickerlarına Kozmela aracılığıyla güvenilir ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Sorunsuz alışverişin keyfini doya doya Kozmela'da çıkarabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun