Kozmela.com

URTEKRAM

Urtekram markasında 29 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Urtekram

İlk olarak faaliyetlerine 1972 senesinde Kopenhag’da başlayan firma bugün ürünlerini Kuzey ülkelerinden başlayarak tüm Avrupa ülkeleri ile dünyanın pek çok noktasında insanlarla buluşturmaktadır. Çevreye karşı duyarlı ve bilinçli bir üretim ilkesini benimsemiş olan firma üretimlerini Danimarka, Jutland'daki doğal Mariager'de yapmaktadır. Cilt, saç, yüz ve güzellik bakım ürünleri ile şu anda dünyanın dört bir yanında insanların beğeni ile tercih ettiği bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Hem cilt hem de kişisel bakım ürünleri ile kadın erkek herkesin önemli ihtiyaçlarını karşılayan markanın ürün yelpazesi içerisinde organik şampuandan vücut losyonuna, roll-on deodoranttan vücut peelingine, saç kreminden bebek yağına kadar pek çok ürün bulunmaktadır.

Urtekram Roll-on

Hem erkek hem de kadınların kişisel rutinindeki en önemli adımlardan bir tanesi deodoranttır. Urtekram markasının organik roll-on stick deodorantları ise doğal bir reaksiyon olan terlemeyi engellemeden kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Su, bitkisel gliserin, crystal polysacharide, naturel kristaller ile ciltteki kötü kokuyu doğal içeriği ile engellemeye yardımcı olurken gün boyu koltuk altında ferahlık sağlamaya yardımcı olur. Urtekram organik mor lavanta özlü krem roll-on ise aloe vera ve çinko içeriği ile kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Lavanta yağının sakinleştirici etkisini cilde taşır.

Urtekram Diş Macunu

Markanın hem yetişkinler hem de çocuklar için doğal özlerle üretilmiş diş macunu çeşitleri bulunuyor. Nane ve yeşil çay özlü organik diş macunu yeşil çayın içerisindeki katesin maddesi ile ideal bir ağız bakımı sağlamaktadır. Bunun yanında organik aloe vera özlü diş macunu ise diş eti çekilmelerini önlemeye katkı sağlar. Çocuklar için özel olarak geliştirilmiş diş macunu çeşitlerinde ise meyveli hoş bir aroma vardır. Böylelikle çocuklar dişlerini büyük bir keyifle fırçalamaktadır. Doğal bir içeriğe sahip olmakla beraber diş çürümelerinin önüne geçmeye yardımcı olur.

Urtekram Şampuan

Markanın şampuan çeşitleri ise yine içeriğindeki zengin doğal bileşenler sayesinde saçları güçlendirmeye ve saç kayıplarının önüne geçmeye yardımcı olur. Şampuan çeşitleri içerisinde aloe vera özü, jojoba yağı, çay ağacı özü, ısırgan otu gibi farklı içeriklere sahip şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar saçtaki probleme göre ayrı ayrı formüle edildiğinden her saç tipine ve her saç sorununa karşı doğal bir çözüm sunmak amacı ile üretilmektedir.

Urtekram bakım ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun