Kozmela.com

VAKKO

Vakko markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vakko

1934 yılında küçük bir şapka dükkânı ile hayatına başlayan Vakko markası yıllar içerisinde giysi, ayakkabı, çanta, kozmetik, aksesuar, ev dekorasyonu, gıda gibi pek çok alana açıldı ve hepsine başarılılarıyla imza attı. İlk Vakko mağazası İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde açıldı. Bu mağaza ülkenin en büyük mağazası olma unvanını eline alırken her üründe üst kalite örnekler sergilemiştir.

Lüks giyim ve üstün müşteri hizmetinin öncülüğünü elinde bulunduran marka ikinci mağazasını Türkiye’nin başkentinde, Ankara’da açtı ve butik satış noktaları ile şehrin farklı bölgelerinde müşterilerine hizmet vermeye başladı. Mağazacılık anlamında hızla yayılan Vakko bu yayılmaya paralel olarak sektörel anlamda farklı alanlara da açıldı. Daha sonra İzmir’de mağazasını açan Vakko’nun bilinirliği tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı.

Bu geniş zincir mağazalarında giyim ürünleri sonrası insanların daha pek çok ihtiyacını karşılama adına yeni ve farklı ürünler sunmaya başlayan Vakko kozmetik alanında da fark yaratmıştır. Erkek parfümü, kadın parfümü, unisex parfüm, kolonya, oje ile el ve vücut bakımı ürünlerini kendi markası altında sunmaya başlayan marka bu alanda da ülke genelinde başarı elde etti. Günümüzde kozmetik alanında geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile dikkat çeken Vakko’nun sayısız ürünü bulunuyor.

Günlük bakım ürünleri, kadın erkek parfümleri hem tekli olarak hem de set olarak yıllardır Vakko markası altında sunuluyor. Her biri farklı çiçek öz ve aromalarla formüle edilen bu ürünler çeşitliliği ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Vakko markası ürünleri ile hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleterek ilerlemiş ve bu alanda Türkiye’de ilklerden birini başarmıştır. Sunduğu ürün her ne olursa olsun prensip olarak kalite ve estetiği her daim ön planda tutan Vakko kozmetik ürünlerde de bu prensibi ile yoluna hız kesmeden devam ediyor.

Özel gün ve gecelerde kendisine özel, çarpıcı bir koku arayanlara parfüm çeşitleri ile ya da evde, işyerinde el hijyeni sağlamak isteyenlere kolonya çeşitleri ile cevap veren Vakko daima insan ihtiyacına ve tercihlerine önem vermiştir. Ve bu alanda ürettiği ürün ve sağladığı hizmetlerle Türkiye’nin en prestijli markalarından bir tanesi olmuştur.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun