Kozmela.com

VENATURA

VeNatura markasında 30 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

VeNatura

Vefa İlaç çatısı altında üretilen VeNatura takviye edici gıda ürünleri insanların yaşam kalitelerini yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Güvenilir, deneyimli kadrosu ve insan odaklı yaklaşımı ile firma insanlara daima en iyiyi sunma adına kendisini geliştirmektedir.

Vefa İlaç, sektörde pek çok marka olmasına karşın faaliyetlerini sadece kâr amacı olarak görmemekte ve insanlardaki güven duygusuna önem vermektedir. Bu sebeple yıllardır piyasada emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Marka, araştırma ve geliştirmeyi bir prensip olarak görüyor ve bu anlamda tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, doğayı yeniden keşfetmeyi amaçlıyor.

Venatura ne işe yarar?

VeNatura takviye edici gıda ürünleri insanların dışarıdan yeterli miktarda alamadığı vitamin ve mineralleri normal beslenmenin yanında desteklemektedir. VeNatura ürünleri ilaç değildir. Sadece normal beslenmeyi destekleyen takviye edici gıda çeşitleridir. Ürün çeşitleri arasında çinko, vitamin D3, demir, selenyum, kara mürver ekstresi, beta glukan, bakır, vitamin C ve benzeri pek çok takviye ürün bulunuyor. Bu gibi önemli bileşenler normalde gıdalar yoluyla vücuda alınır. Ancak bazı durumlarda normal gıda alımı yetmeyebiliyor.

Çeşitli hastalıklar, çevresel faktörler, stres ya da gıda alımını engelleyici durumlar neticesinde insan hayatı için son derece önemli bu vitamin ve mineraller sağlanamayabiliyor. Bu gibi durumlarda ise bağışıklık sistemi zayıflayabiliyor. İnsan her türlü hastalığa açık hale gelebiliyor. Takviye gıdalar vücut tarafından sağlanıp muhafaza edilemeyen pek çok bileşeni sağlamaya yardımcı oluyor. Normal gıda ile birlikte alındığında etkili bir destek sağlıyor.

Takviye gıda çeşitleri hem yetişkin hem de çocuklar için (doktor tavsiyesi ile) etkili bir destek olabiliyor. Düzenli kullanımda vücudun üretemediği ve muhafaza edemediği bileşenleri en iyi şekilde sağlamaya katkı sağlıyor. Bu sayede bağışıklık sistemi gücünü koruyabiliyor ve hastalıklara karşı etkili bir şekilde savunma yapabiliyor. Pek çok vitamin insan vücudunun günlük işlevlerini yerine getirmesi açısından önemli olduğundan bu takviye gıdalar vücut için iyi bir destekleyici olabiliyor.

İhtiyaca yönelik uygun miktarlarda alınan takviye gıda çeşitleri vücudu çevresel faktörlere karşı daha iyi korumaya yardımcı oluyor. VeNatura takviye gıdaların tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak takviye gıdayı anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun