Vim

Level Brothers'ın kurucusu William Hesketh Lever 1890’lı yıllarda İngiltere’de temizlik ve hijyenin öne çıkmasına yardımcı olan Sunlight Soap hakkında fikirlerini not ederek bunu hayata geçirme adına çalışmalarına başlamıştır. Bunu yapmasının en büyük amacı temizliği yaygınlaştırmakla beraber kadınların iş gücünü azaltarak sağlığı desteklemek. 1800’lü yıllarda çıkan bu misyon günümüzde de Unilever’in kültürünün bir parçasını yansıtmaktadır. Günümüzde bu görüş insanların iyi hissetmesine, iyi görünmesine ve hayattan çok daha fazla keyif almasına yardımcı olmaktadır.

Unilever’in şu anda 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası bulunmaktadır ve dünya çapında 149 bin çalışanı vardır. Ayrıca dünyanın her bir bölgesinde sayısız hissedarı da bulunmaktadır. Firma her gün neredeyse 2,5 milyar insana ulaşmaktadır. Kişilerin kendilerini, yaşadıkları alanı ferah ve temiz tutmak için tercih ettiği pek çok ürünü dağıtıyor ve pazarlıyor. Unilever ülkemizde ise 100 seneyi aşkın bir süredir insanlara temizlik ve hijyeni sunuyor.

Unilever’in pek çok güvenilir marka ürünü olduğundan hemen her evde bir Unilever temizlik ürünü ile karşılaşmak mümkündür. Firmanın bugün ülkemizde 6 fabrika yatırımı 5 bini aşkın çalışanı, 20 binin üzerinde tedarikçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 32 ülkeye de ihracatta bulunmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. 

Vim Unilever

Unilever firmasının markalarından bir tanesi olan Vim deterjan, yüzey temizleyici, tuvalet temizleyici, Arap sabunu, kireç çözücü, yağ çözücü gibi etkili temizlik ürünleri ile kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Yüzey temizleyici sprey çeşitleri pratik kullanımı ve etkili sonucu ile günlük yaşamda ev ve işyerlerinin en pratik temizleyici ürünlerinden bir tanesi oluyor. Bunun yanında Vim sirkeli tuvalet temizleyici yoğun içeriği ile tuvaletlerde tek bir iz bırakmadan yüzeyi pırıl pırıl yapıyor. Üstelik bunu yaparken dakikalarca ovalamak zorlamak zorunda kalmadan.

Arap sabunu sprey ise geleneksel Arap sabununun kokusu ve etkili temizliğini sprey formatında, pratik bir şekilde sunuyor. Kireç çözücü en zorlu tıkanmalara ve lekelere karşı etkili bir çözüm oluyor. Vim mutfak yağ çözücü sprey ise mutfakta en zorlu yağları bile hiç zorlanmadan bir kerede silip temizlemeye yardımcı oluyor. 

Vim’in etkili temizlik ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun