Weleda Calendula Bebek Bakım Serisi

Weleda Calendula özlü bebek bakım serisi bebeğinizin narin, hassas cildi için mükemmel koruma sağlar. Bebek cildi yetişkin derisinden çok farklıdır. Cilt bariyeri henüz oluşmamıştır. Derisi yetişkin derisinden 5 kat daha ince ve geçirgendir. Ter ve yağ bezleri henüz aktif değildir. Bu nedenle dünyanın en hassas cildinin sağlıklı cilt gelişimini destekleyen oldukça özel bir bakıma ihtiyacı vardır.

Weleda hassas bebek cildi için en iyi bakımı sunmayı taahhüt eder. Bu yüzden öncü bitki olarak Calendula seçilmiştir. Calendula bitkisi gerçek bir güneş yakalayıcıdır. Güneş ışığını ve ısıyı emebilir, hoş bir sıcaklık ve koruma sağlayan güçlere dönüştürebilir.

Calendula günümüzde tüm dünyada yatıştırıcı ve koruyucu özellikleri ile bilinmektedir. Bebek bakımı için Calendula mükemmel bir şekilde uygundur ve kanıtlanmıştır. Bebek cildinin doğal işlevlerini ve yapısını destekleyerek koruyucu bir kabukla örter ve sıcaklık sağlar. Tıpkı anne karnındaki koruyucu katmanlar gibi bebeği korur.

Weleda Calendula bebek bakım serisi 8 üründen oluşmaktadır. Temizleme, nemlendirme ve bakım ürünlerinden oluşan Calendula serisi ile bebeğinizin ihtiyacı olan özel bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Weleda Calendula bebek bakım ürünlerine ulaşmak için hemen tıklayın!

 

Weleda Calendula Bebek Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun