Kozmela.com

Whiskas

Amerika merkezli çok uluslu bir şirket olan Mars’ın ürünlerinden bir tanesi de Whiskas’tır. Mars firması, kedi-köpek mamalarının yanı sıra çikolata, sakız, şeker gibi farklı gıdalar da üretmekte ve tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Şirketin kuruluşu ise 1911 senesine dayanmaktadır.

Amerika’nın en büyük altıncı büyük şirketi olan firma faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketin markalarından bir tanesi olan Whiskas mamaları tüm dünya ile birlikte ülkemizde de tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Evcil hayvan sahiplerinin çok iyi bildiği marka zengin ürün çeşitliliği ile hayvanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. 

Whiskas Kedi Maması

Whiskas markasının pek çok farklı içeriğe sahip kedi maması çeşidi bulunuyor. Bu mamalar gramaj olarak da birbirinden ayrılmaktadır. 15 kg kedi maması olduğu gibi 300 gramlık kedi mamaları da mevcuttur. Kedi mamaları yavru ve yetişkin olarak kendi içlerinde de birbirlerinden ayrılır. Çünkü her kedinin belirli evrelerde alması gereken vitamin ve protein farklı olacaktır. Kediyi yaşına ve fiziğine uygun şekilde beslemek için kedinin yaşına uygun kedi maması almak önemlidir.

Yavru kediler için özel, besleyici içeriğe sahip kedi mamaları kedinin gelişimini desteklemektedir. Kedi mamaları yaş ve kuru olarak iki çeşide ayrılıyor. Yaş mama çeşitleri içerisinde Whiskas Pouch biftekli yaş kedi maması ile Whiskas Junior yaş kedi maması gibi birbirinden içerik olarak farklı seçenekler bulunuyor. Yavru kediler için özel üretilmiş olan mamaların kolay sindirilebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede kedi beslenirken herhangi bir zorluk da yaşamıyor. Özel vitamin ve minerallerden oluşan içeriği ile bu kedi mamaları yetersiz beslenme sorununu da ortadan kaldırıyor.

Whiskas yaş mama yorumları nedir diye bakıldığında tüketicilerin ürünlerden memnun kaldığı görülebilmektedir. Whiskas yaş kedi maması seçenekleri arasında kedinin damak zevkine uygun seçenekler bulunuyor. Balık, biftek, tavuk gibi kedilerin oldukça sevdiği içeriklere sahip mama çeşitleri uygun fiyatlarıyla da tercih sebebidir. Whiskas mama paketlerinin üzerinde içerikleri yazdığından rahatlıkla kediniz için en ideal içeriğe sahip ürünü satın alabilirsiniz.

Kedinizin büyük bir afiyetle tüketmek isteyeceği Whiskas yaş mama çeşitleri farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyatı belirleyen en büyük unsur ise gramajı olmaktadır. Whiskas 300, 400 gram gibi nispeten daha az miktardaki kedi mamaları olduğu gibi daha uzun kullanım için ideal olan kiloluk kedi mamaları da bulunmaktadır. Gramajı arttıkça fiyatında da belirli bir artış söz konusu olmaktadır. 

Somonlu, biftekli, sığır etli Whiskas mama çeşitleri ile kediniz hem lezzetli hem de oldukça faydalı bir mama tüketmiş olacaktır. Her yaş grubu için ayrı üretilen mama çeşitleri kedinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcıdır. Henüz yavru olan bir kedi için alacağınız mama çeşidi kedinin büyümesini, olgunlaşmasını destekleyecek içeriklere sahiptir. Yetişkin bir kedi için alacağınız mama çeşidi ise günlük vitamin ve besin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.

Whiskas Yaş Mama

Oldukça lezzetli olan Whiskas mama çeşitleri biftek, somon, tavuk, ton balık gibi farklı içeriklere sahiptir. Kedinizin damak zevki hangisine uygunsa o ürünü alarak kedinizi en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Yüksek lezzet ve besin değeri ile kedilerin favorisi olan Whiskas, yılların tecrübesi ve ürün çeşitliliği ile hayvan severlerin favorisi bir markadır.

Tavuk lezzetini seven kediler için özel olarak üretilmiş Whiskas tavuklu kedi maması özel ambalajları ile tüketicilere sunulmaktadır. Sığır eti seven kediler için üretilmiş olan 1.4 kg’lık mama çeşitleri ise kırmızı et lezzeti ile kedinize adeta ziyafet çektiriyor. Yine aynı şekilde somon aromalı mama çeşitleri kediler tarafından oldukça seviliyor.

Whiskas kedi mamaları konserve ya da paket şeklinde tüketicilere sunulmaktadır. Oldulça pratik paketlere sahip olduğundan ötürü ise rahatlıkla açılıp kediye verilebilmektedir. 1 yaşından önce ve 1 yaşını doldurmuş kedi mamaları birbirinden farklıdır. Whiskas tavuklu yavru kedi maması özellikle rahat hazmedilen yapıda olduğundan kediler rahatlıkla zorlanmadan yiyebilmektedirler. Konserve mamalar yaş mama olmakla beraber kuru mamalar ise poşet tipi ambalajlarda tüketicilere sunulmaktadır.  

Whiskas konserve mama çeşitleri uzun süre saklanabiliyor ve uzun süreli tüketime uygun olarak üretiliyor. Tek seferde uzun vadede kedisine mama almak isteyenler için konserve şeklindeki mamalar ideal olmaktadır. Whiskas kedi ödül maması çeşitleri ise kedilerin eğitim sürecine destek olması amacıyla verilmektedir.

Whiskas kuru mama çeşitleri günlük öğünlerde kedilere verilirken Whiskas kısırlaştırılmış kedi mamaları ameliyat sonrasında kedinin daha hızlı iyileşebilmesine yardımcı olan, özel faydalı içeriklere sahiptir. Kısırlaştırma ameliyatı sonrasında ortaya çıkabilecek bir problem nedeniyle kedilerin iyileşmesi uzun sürebilir. Bu sancılı dönem için Whiskas markasının özel olarak ürettiği kedi mamalarından tercih edilebilmektedir.

Mama çeşitleri içerisinde Whiskas biftek aromalı kuru kedi maması, tavuklu kuru mama, biftek konserve mama, ton balıklı mama gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Kedinizin damak zevkine ve ihtiyaç sıklığına göre bu mamalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kediniz eğer 0-12 aylık ise alınması gereken kedi maması Whiskas Junior kedi mamasıdır. Whiskas konserve kedi maması ve Whiskas sığır etli kedi maması çeşitleri ise 1 yaşın üzerindeki kediler için daha çok uygundur.

Farklı gramajlarda sunulan kedi mamalarından en ufaklarını deneyerek kedinizin damak zevkini test edebilirsiniz. Böylelikle hangisini daha çok severse kedinize Whiskas’ın damak zevkine en uygun olan mamasını almaya devam edebilirsiniz. Hem kuru hem de yaş mama çeşitleri farklı gramaj ve fiyatlarda olduğundan ötürü bütçenize ve kedinizin yeme düzenine en uygun olan mamaları tercih edebilirsiniz.

Dünyanın belki de en çok bilinen kedi maması markası olan Whiskas mamalarını online olarak rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kedi besleyen hemen herkesin beğenisini kazanmış olan marka Whiskas mama çeşitleri içerisinde kedinin hem büyüyüp gelişmesine hem de kaliteli bir şekilde beslenmesine yardımcı besinler bulunmaktadır. Bu sebeple alacağınız Whiskas mama hangisi olursa olsun kediniz hem vitamin hem de içerik bakımından yeterli olanı almış olacaktır.

Whiskas kedi maması çeşitlerini sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Hem fiyat hem de içerik bakımından uygun olan kedi maması çeşitleri size en uygun ödeme seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Nerede olursanız olun sadece tek bir tıklama ile Whiskas siparişinizi anında verebilirsiniz.

Whiskas
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun