Kozmela.com

ZİAJA

Ziaja markasında 42 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ziaja Bakım Ürünleri

Yüz, el, saç ve vücut bakım ürünleri ile adından söz ettiren Ziaja markası her daim kalitesi ile insanların tercihi olmuştur. Polonya merkezli bir kozmetik markası olan Ziaja kişisel bakımın her adımında kullanılabilecek ürünler üretmektedir.

Ziaja Türkiye

El, vücut losyonları, cilt bakım ürünleri, saç şampuanları gibi ürünler ile insanlara kapsamlı bir bakım için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamaktadır. Markanın her cilt tipine, her yaşa ve saç tipine göre uygun doğal içeriklerle hazırlanmış ürünleri bulunuyor. Cildin onarılma ve kendini yenileme sürecine destek veren ürünleri yanı sıra yoğun nemlendirme sağlayan ürünleri de bulunuyor.   

Özel bakım kremleri ve maskeler temel cilt bakım için oldukça önemlidir. Ziaja markasının sunduğu temizleme jelleri ve sütleri günlük bakım rutini için en ideal içeriklerle formüle edilerek üretilmiştir. Makyaj temizleme suları ise farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilmektedir. Bu anlamda kuru, yağlı ve hassas ciltler için ayrı ürünler bulmak mümkündür. 

Ziaja markasının tonik çeşitleri ise cilt temizliğini hassas ve etkili bir şekilde yerine getirmektedir. Markanın kremleri bitkisel özleri sayesinde cildi yağlandırmadan yatıştırmaya yardımcı olurken aynı zamanda nemlendirmeye de katkı sağlıyor. 

Ziaja nemlendirici krem

Ziaja markasının farklı cilt tipleri için akıllı ve hassas krem çeşitleri bulunuyor. Bu kremler ilk etapta cildin günlük ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur. Cildin gün içerisinde maruz kaldığı kir, toz, duman gibi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Markanın gece kremleri ise cildin onarılma sürecini destekliyor. Gün içerisinde yorgun düşen cildin toparlanmasına katkı sağlıyor. Ürün çeşitleri içerisinde kuru, yağlı, karma, hassas, normal cilt tiplerine yönelik ürünler bulunuyor. Ayrıca hasarlı ciltlerin onarım sürecine destek veren ürünler sunuyor.  

Ziaja markasının olgun ciltlere özel geliştirdiği ürünler zamanın olumsuz etkilerini en aza indirmeyi hedefliyor. Özellikle kırışıklık ve ince çizgi görünümlerini en aza indirmeye yardımcı ürünler dikkatleri çekiyor. Ayrıca cilt üzerindeki ton dengesizliklerini de gidermeye, eşit renkte ve sağlıklı görünümde bir cilt ortaya çıkarmaya destek oluyor. Bu konuda markanın farklı krem ve serumları bulunuyor. 

Göz çevresinde ortaya çıkan ve yaşlanma izi olarak tabir edilen çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı göz çevresi bakım ürünleri bulunuyor. Ziaja göz çevresi bakım ürünleri göz çevresinin ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlamaya yardımcı oluyor. Hassas olan göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş göz krem çeşitleri kaz ayakları dediğimiz çizgi oluşumlarını engellemeye yardımcı olur. Vücut, el kremleri, güneş öncesi ve sonrası krem ve losyonları her cilt tipinin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.  

Ziaja markasının kalitesi ile tanışmak için ürünleri sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Hem cilt bakım hem de saç bakım ürünlerinde geçmişten günümüze her daim kalitesi ve uygun maliyeti ile insanların güvenini kazanmış olan markanın ürünleri sitemizde bir tık kadar yakınınızda!
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun