FLORMAR

Flormar markasında 465 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Flormar

Kalitesiyle ve ürün çeşitleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Flormar makyaj ürünlerini Kozmela'da bulabilirsiniz.
 
İtalya'nın Milano kentinde faaliyetlerine başlayan ve 1970'den bu yana bir Türk markası olarak kozmetik dünyasında var olmaya devam Flormar, allıktan ruja, cilt bakım ürünlerinden ojeye kadar pek çok kozmetik ürününü kullanıcıların beğenisine sunuyor. Türkiye'de en çok tercih edilenler arasında yer alan makyaj markası, yurt dışında da sevilerek kullanılıyor. 90'dan fazla ülkede 700'ü aşkın mağazasında yer alan ürünleriyle dünyada en yaygın yerel marka unvanını da taşıyor.
 
Makyaj alanındaki uluslararası trendleri yakından takip eden ve her zaman koleksiyonlarında yeniliklere önem veren markada çok çeşitli kozmetik ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Flormar oje ve tırnak bakım ürünleri yanı sıra Flormar ruj çeşitleriyle özellikle beğeni toplayan markanın; eyeliner, göz kalemi, dudak kalemi gibi ürünlerini de güvenle kullanabilirsiniz.
 
Makyajınızı kaliteli Flormar ürünleriyle tamamlamak istiyorsanız, sevilen markanın kategorisinden seçeceğiniz; göz, dudak, tırnak ya da yüz için sunulan ürünlerini sepetinize hemen ekleyebilir, Kozmela ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.

Flormar
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun