Kozmela.com

Doğadan Bitki Çayı Çeşitleri

Bir The Coca Cola Company markası olan Doğadan bitki çayı çeşitleri ile bilinmektedir. Doğadan markasının bitki çaylarının hammaddeleri 5 kıta ile 80 ülkeden özenle tedarik edilmekte ve üretimi her biri alanında uzman ekiplerin kontrolünde gerçekleşmektedir. Ayrıca üretiminin her aşamasında mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel pek çok teste tabi tutulmaktadır. Doğadan markası yılların verdiği marka gücü ile kalitesinden taviz vermeyerek tüketicilerine her daim standartlara uygun ürünler sunmakta olan bir markadır. 

Doğadan Bitki Çayları

Doğadan markası birbirinden lezzetli ve faydalı bitki çayları ile bilinmektedir. Sağlıklı yaşam tarzını benimseyen insanların çay konusunda ne denli seçici oldukları bilinmektedir. Doğadan zengin bitkisel çayları ile hem çay keyfini tatmak hem de sağlıklı yaşamına devam etmek isteyenler için birbirinden farklı bitkisel içerikli ürün sunmaktadır. 

Markanın öne çıkan çaylarından bir tanesi olan Doğadan Yeşil Çay zengin antioksidan kaynağı olarak bilinmektedir. Bilindiği gibi yeşil çayın pek çok faydası bulunuyor. Bağışıklığın güçlenmesine katkıda bulunan yeşil çay folik asit, potasyum, magnezyum ve flor bakımından da zengindir. Kişiye canlılık vermekle beraber yorgunluğun atılmasına da yardımcı olur.

Bir diğer bitki çayı olan Doğadan Keyif Elmalı Bitki Çayı ise gerçek elma parçacıkları ile lezzetli bir içim sunmaktadır. Elma lezzetini alabileceğiniz bu bitki çayı kalp sağlığını desteklediği söylenmektedir. Bunun yanında bağışıklığı güçlendirdiği ve kemik sağlığını olumlu yönde etkilediği de söylenenler arasındadır.

Doğadan Form Kiraz Saplı Karışık Bitki Çayı ise kiraz saplarında olduğu bilinen pek çok faydayı çayı içenlere sağlamayı hedefler. Lezzetli bir içim sunan kiraz saplı bitki çayı potasyum ve biyoflavanoidler sayesinde doğal bir idrar sökücü olduğu söylenmektedir. Vücuttaki toksinleri atmaya yardımcı olduğu da yine tüketicilerin yorumlarından görülebilmektedir. 

Uyku sorunu yaşayanlar için özel olarak formüle edilmiş olan Doğadan İyi Uykular Çayı Melisa ve Hint fesleğeni içeriği ile rahat bir uyku uyumaya yardımcı olur. Özellikle gece uyku sorunu çekenler için rahatlatıcı bir etkiye sahip olan bu çay ayrıca içeriğindeki bitki özleri ile pek çok açıdan kişiye fayda sağlamaktadır. 

Markanın emziren anneler için de özel bitkisel içerikli çayları bulunmaktadır. Doğadan Emziren Annelere Özel Çay emzirme dönemine özel harman ile bitkilerin gücünden faydalanarak üretilmiştir. İçeriğindeki rezene meyvesi ve papatya özleri özellikle bebeklerdeki gaz şikayetlerine yönelik şikâyeti azaltmaya yardımcı olmaktadır. Doğadan Keyif Böğürtlenli Bitki Çayı ise gerçek böğürtlen ve meyve parçacıkları ile eşsiz bir içim sunmaktadır. 

Doğadan bitki çayı çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz bitki çayını en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Doğadan
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun