Kozmela.com

Angel

İstenmeyen tüylerden kurtulma adına uygulanan epilasyon işlemi günümüzde çok daha pratik yöntemlerle yapılabiliyor. Bu yöntemlerden bir tanesi sir ağdadır. Sir ağda uygulaması daha pratik, acısız ve zahmetsiz bir yöntem olduğundan günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak sir ağda uygulaması için mutlaka ağda ısıtıcısı kullanmak gerekir. Angel markası ise sir ağda uygulamalarında kullanmak üzere birbirinden kullanışlı ısıtıcı çeşitleri sunmaktadır.

Ağda ısıtıcı çeşitleri küçük, orta boy ve kartuşlu şeklinde birbirinden ayrılmaktadır. Hem evlerde kullanılabilen ağda ısıtıcılar ayrıca kuaförlerde profesyonel kullanıma da uygundur. Makinelerin en önemli görevi işlem esnasında ağdanın sürekli aynı ısıra kalmasıdır. Ağda ısıtıcı modeller uzun ömürlü ağda yapımına yardım etmektedir. Bu sayede istenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Bu ısıtılan sir ağda ile uzun süre yeni tüylerin çıkmasının önüne de geçmek mümkün olabilmektedir. Etkili sonuçlar ortaya çıkardığı için ağda ısıtıcılar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Angel markası ise kaliteli cihazları ile bu konuda önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bu cihazlar ile ağda işlemini çok daha kısa sürede, etkili bir şekilde yapmak mümkün olmaktadır.

Ağda cildi hem pürüzsüz bir forma kavuştururken hem de nemli tutmaya yardımcı olur. Ağda ısıtıcılar evde epilasyon uygulaması yapmak için oldukça ideal cihazlardır. Eski yöntemler hem daha fazla zaman alıyor hem de çok daha fazla acıya neden oluyordu. Isıtıcı ile 40 derece veya daha yüksek bir sıcaklık ile karışım elde edilmektedir. Sonrasında ise bir rulo ile tüylerin uzadığı yere göre epilasyon işlemi yapılabilir.

Sıcak epilasyon dediğimiz uygulama ağdayı çok daha uzun süre kalıcı hale getirmektedir ki bu da beş haftayı geçebilen sonuçlar ile kullanan kişiyi tatmin edebilmektedir. Özellikle ağda uygulamasında inatçı tüylerle uğraşmak istemeyenler için sıcak ağda son derece kullanışlıdır. Sıcak ağda için kullanılacak cihaz yüksek ısı sebebi ile cildin uğrayabileceği zararlardan korunma anlamında da faydalı olacaktır. Tüy dökücü ağdayı sabit bir sıcaklıkta tutan ısıtıcı tüyleri yakacak sıcaklığa getirmez. Bu nedenle cilt üzerinde herhangi bir tahribata neden olmaz.

Angel ağda makineleri ağda ısıtılmasında pratik olduğundan ötürü uzun süre kullanma açısından idealdir. Sağlam metal bir gövdeye sahiptir. Angel konserve ağda ısıtıcı makineleri ayrıca neme, ısıya, darbelere karşı dayanıklıdır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür ve kişiye konforlu bir kullanım sağlar.

Angel ağda ısıtma makineleri farklı kapasitelerle sunulmakta olduğundan ihtiyaca uygun olan ürün tercih edilebilir. Konserve ya da kazana ek kartuş ısıtma bölümü bulunan cihazlar ihtiyaca en iyi şekilde karşılık vermektedir. Angel 1+1, 2+1, 3+1, tekli kazan veya kartuş ısıtıcıya sahip modeller ile kullanıcılara çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Angel sir ağda ısıtma cihaz çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun ödeme koşulları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun