Kozmela.com

Ariel Deterjan Çeşitleri

100 seneyi aşkın süredir insanlara ihtiyaç duydukları temizlik ürünlerini sunan köklü firma P&G’nin markalarından bir tanesi olan Ariel güçlü temizlik formülü içeren ürünleri ile öne çıkmaktadır. Ariel markası geniş ürün yelpazesi ve yıllara dayanan tecrübesi ile her zaman müşterilerine en iyi sonucu vermeyi hedeflemektedir.

Ariel marka ürünler toz, sıvı, jel kapsül gibi formlarda sunulmaktadır. Farklı ebatlarda konsantre formüllü deterjan serileri ile ekonomik çözümler sunan marka her daim müşteri memnuniyet ve güvenini ön planda tutmaktadır.
İnsanların doğal içerikli ürünlere ilgi gösterdiğini bilen marka bu anlamda ürünlerinde doğal bileşenler kullanmaya özen göstermektedir. Çünkü Ariel hem çevre hem de insan dostu bir marka olarak bilinmektedir.

Yaptığı çalışmalar ile daha fazla çamaşırı daha az deterjan ve su kullanarak yıkamanın yöntemlerini bulmakta ve dolayısıyla insanlara tasarruf etmelerine olanak sağlamaktadır. Üstün leke çıkarma gücü ile çamaşırları etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olan Ariel ürünleri farklı çamaşır tiplerine göre seçenekler sunmaktadır. 

Ariel Renkliler İçin

Ariel leke çıkarıcı ürünler çamaşırların renklerini çok daha uzun süre korumaya yardımcı olur. Makinelerde en çok kullanılan sıvı deterjan çeşitleri ve temizleme kapsülleri çamaşır yıkamayı oldukça kolay bir hale getiriyor. Özel bileşenlerle üretilen çamaşır ürünleri ilk yıkamadan itibaren lekesiz, temiz ve hijyenik yapıyı hedefler. Ariel’in parlak renkler sıvı deterjanı etkin formülü ile çamaşırların renklerini korur, giysilere nazik davranır.
Çamaşır yıkamada yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi renklerin korunmamasıdır.

Ariel renkliler için özel olarak geliştirdiği sıvı deterjan çeşitleri ile çamaşırların renklerini korur, dayanıklılığını artırmaya katkı sağlar. Kumaş dokularına uygun çeşitleri ile çamaşırların uzun süre korunmasına yardımcı olur. Giysiler ilk günkü gibi canlı ve parlak renkleri ile çamaşır makinesinden çıkar. Deterjanlar giysilerin içine işleyerek lekenin özüne ulaşır. Kökünden temizler ve ışıltılı bir görünüm sağlar. 

Sıvı deterjanların özel bir formu olan kapsüller çamaşır makinesinin tamburuna konulmak sureti ile etkisini göstermektedir. Kapsüller çamaşırlardaki her türlü lekeyi çıkartmaya yardımcı olmakla beraber her türlü kötü kokuyu da söküp atmakta yerine hoş bir koku bırakmaktadır. Giysiler hem daha ferah hem de daha temiz olmaktadır.

Ariel markasının sadece normal çamaşırlar için değil bebek çamaşırları için de geliştirmiş olduğu deterjan çeşitleri bulunmaktadır. Bebek çamaşırlarının içine işleyen özel formül çamaşırları yumuşacık yapar. Ariel’in bebeklere özel deterjan çeşitleri bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiştir. Bu sayede yıkanan ürünler bebeğin hassas cildine hiçbir şekilde zarar vermemektedir. 

Dermatolojik olarak test edildiğinden ötürü aileler bebeklerinin giysileri için güvenle Ariel’in deterjanlarını kullanabiliyorlar. Bebeklerin cildi ile temas edecek olan giysilerin temizliği kadar sertleşmemesi de önemlidir. Deterjan bebeklerin narin giysilerinde sertleşme yapmaz. Giysilerdeki lekeleri, yemek artıklarını ve mama kalıntılarını etkili bir şekilde söker atar.

Ariel sıvı deterjanlar hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için özel olarak formüle edilmiş ve farklı çeşitleri ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak şekilde üretilmiştir. Yoğun yapısı sayesinde Ariel çamaşır deterjanı çok daha derin bir temizlik sağlar. Üstelik herhangi bir ön işlem de gerektirmez. Sadece bir ölçüsü ile bir makine dolusu çamaşırı rahat bir şekilde yıkayabilmektedir. 

Ariel Deterjan Fiyatları

,Ariel çamaşır deterjanlarında kalite fiyat dengesi de kullanıcıları memnun etmektedir. Uygun bir fiyatla deterjandan etkili bir sonuç almak mümkündür. Ariel çamaşır deterjanları çamaşırların dokusuna zarar vermeden giysi ve nevresimleri en iyi şekilde arındırmaya ve uzun süre kullanmaya yardımcı olmaktadır. Kısa programlarda ya da düşük ısılarda bile en iyi performansı sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca enerji tasarrufu yapmaya ve bütçeye katkı sağlamaya da bu anlamda destek olur.

Hem toz hem sıvı hem de kapsül formdaki yepyeni formüllü Ariel temizliğine siz de şahit olabilirsiniz. En uygun fiyat güvencesi ve kolay alışveriş imkânı ile Ariel deterjan çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun