Kozmela.com

Disney Ürünleri

Televizyon programları ve renkli çocuk ürünleri ile dünyanın en meşhur markalarından bir tanesi olan Disney 1923 yılında kurulmuştur. Ürün gamı oldukça geniş olan marka çocuklar için tasarladığı çizgi film karakterlerini ürünlerine başarılı bir şekilde taşımıştır. Çocuklar için suluk, mama kabı, oyuncak, çocuk kitabı gibi pek çok ürün sunmakta olan Disney bu alandaki çalışmalarına 1971 senesinde başlamıştır. Disney birbirinden renkli fantastik karakterleri ürünleri süslemekte ve çocukların ilgisini çekmektedir. Doğum günü, parti malzemeleri, pelüş oyuncak, çanta gibi ürünlerini Disney karakterlerini süslemektedir. Mickey Mouse, Goofy, Donald Duck, Elsa, Şimşek McQueen gibi çocukların sevdiği onlarca karakter Disney ürünlerinin üzerinde kendisine yer bulmaktadır.  

Disney Çocuk Ürünleri

Disney bebek losyon ve kremi, bebek şampuanı, çocuk parfümü, dudak bakım ürünleri, lip balm, vücut spreyi gibi pek çok ürünü de bulunuyor. Bu ürünlerin hepsi de Disney lisanslı ürünleri olarak öne çıkıyor. Çok sevilen Frozen çizgi filminden Elsa karakterine özel çıkarılan parfümü çocukların favori kokularından bir tanesi oluyor. Bunun yanında dünyaca ünlü Barbie bebekleri ile süslenmiş olan Barbie çocuk parfümleri yine çocukların hoş kokusu ile severek kullandığı bir parfüm olarak biliniyor.

Yine Disney lisanslı ambalajı Frozen karakterleri ile donatılmış olan Frozen şampuan çocuk saçına uygun formülasyonu ile saçları ışıl ışıl yapıyor. Çocukların hassas cildine uygun olarak geliştirilmiş olan dudak koruyucu ürünler ise hava değişimlerine karşı çocukların dudaklarını korumaya destek oluyor. Aynı şekilde Disney karakterli yara bantları ise çocuklar yaralandıklarında paniğe kapılmamaları ve yaralanma sürecindeki endişeyi en aza indirmeye katkı sağlıyor.

Disney Türkiye

Disney ürünleri içerisinde yer alan çanta, avize, mama setleri, beslenme takımları gibi daha pek çok ürün çocuklar tarafından severek kullanılıyor. Disney ürünleri kalitesi ile ön plana çıkıyor ve ebeveynler çocukları için bu ürünleri güvenle tercih edebiliyor. Markanın çocuk ihtiyacına uygun olarak geliştirdiği ürünler uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile de tercih sebebi oluyor. Disney’in en sevilen karakterleri ile çocuklar kullandıkları ürünlerden çok daha fazla keyif alabiliyor. Çocukların renkli dünyasına heyecan katacak olan bu bol karakterli ürünler günlük yaşamda büyük kolaylık sağlıyor.

Disney marka çocuk ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme koşulu ve hızlı kargo avantajı ile dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

Disney
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun