Kozmela.com

DOMOL

Domol markasında 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Domol Temizlik Ürünleri

Bir Alman markası olan Domol, Dirk Rossmann GMBH bünyesinde 1972 senesinde kurulmuştur. Marka, temizlik ürünlerini tüm dünya ülkeleri ile birlikte ülkemiz tüketicilerine de sunmaktadır. Markanın geniş bir ürün yelpazesi vardır. Çamaşır beyazlatıcıdan oda kokusuna, tuvalet temizleme jelinden kireç çözücüye kadar her alanda temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Domol nerede kullanılır?

Domol marka temizleyici ürünler tüm yüzeylerde hijyen sağlamaya yardımcı olur. Cam, mutfak, ahşap, banyo gibi yüzeylerde rahat bir temizlik imkânı sağlarlar. Markanın bulaşık makinesi için tablet ve deterjan çeşitleri de mevcuttur. Domol temizlik ürünleri son teknolojik donanıma sahip Alman laboratuvarlarında denetlemelere ve testlere tabi tutularak üretilmektedir. 

Markanın fırın ve ızgara temizleyici ürünleri en zor, yağlı bölgeleri bile rahat ve yorulmadan çıkarmaya yardımcıdır. Mangal, ızgara ve davlumbazdaki inatçı lekeler, yağ kalıntıları ile tava, tencere gibi mutfakta sık kullanılan ürünlerin temizliğinde etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Domol yüzey temizleyiciler mutfağın genel temizliğinde sizlere kusursuz bir uygulama sunuyor.

Hem cam hem çelik hem de seramik gibi yüzeylerde kullanılabilen Domol temizlik ürünleri çizmeden temizlik imkânı sunuyor. Üstelik temizlik ürünleri sadece temizlemekle kalmıyor aynı zamanda yüzeylerin parmal bir görünüme kavuşmasına olanak sağlıyor. Markanın köpük temizleyicileri ise hem tuvalet hem de banyoda püskürtülerek yüzeyde kolay bir temizlik sağlıyor. Sirke asidi içeren banyo ve tuvaletlerde kullanılan Domol yüzey temizleyici konsantre formülü ile derinlemesine bir temizlik sağlıyor.  

Domol yüzey temizleyici ürünler cam, ayna, pencerelerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Püskürtmeli ve durulama gerektirmeyen ürünler tek seferde kapsamlı bir hijyen sağladığı için tüketicilere de büyük bir kolaylık sağlıyor. Üstün formülü ile kir ve tozları anında yok eder. Ayrıca uygulandığı andan itibaren uzun süreli bir hijyen sağlar. 

Mobilyalar için rahatlıkla kullanılabilecek olan temizlik spreyi cilalı yüzleri tozdan arındırırken aynı zamanda yüzeylere parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Mobilya ve parke temizliği için özel olarak üretilmiş Domol temizleyici içeriğinde silikon yağ ve anti-statik özellik barındırır. Bu sayede yüzeylerin üzerine uzun süre toz birikmemesi sağlanır. 

Parkeler için özel olarak üretilmiş olan temizleyici yüzeyde hijyen sağlarken anı zamanda nem ve ıslaklığa karşı da koruma sağlıyor. Bu sayede parkelere herhangi bir zarar vermeden temizleme imkânı sunuyor. 

Domol ürünleri

Domol markasının halı ve döşemeleri temizleyebileceğiniz çeşitli ürünleri de bulunuyor. Tekstil için özel üretilen temizlik ürünleri güvenle kullanım ortamda hijyen sağlanabiliyor. Bu ürün çeşitleri halı koltuk ve kumaş yüzeyler için özel olarak üretilmektedir. Sadece püskürterek bu alanlarda arzu edilen hijyeni sağlamak mümkündür. Özellikle toz ve kirlerin tutunduğu kumaşlarda anında, hızlı ve pratik bir temizlik sağlanabilmektedir.

Markanın bulaşık makinesi deterjanları ise en zorlu yağları bile kolayca çıkarmaya yardımcı oluyor. Bu ürünler makine dostu olduğu için oldukça büyük avantaj sağlıyor. Domol bulaşık makinesi deterjanları sayesinde ön durulamaya gerek kalmadan bulaşıklar üzerindeki tüm artıkları söküp atmak mümkün hale gelebiliyor. Bardakları adeta kristal gibi parlatan Domol bulaşık deterjanları ile hızlı ve güvenli bir temizlik sağlanabiliyor. 

Ekonomik ambalajlar ve gramajlarla satışa sunulan temizlik malzemeleri, birçoğu konsantre olarak kullanılan ürünlerle oldukça önemli avantajlar sağlıyor. Konsantre kullanım dışında kalan ürün grubunda da, temizlik malzemelerinin güçlü yapısı, küçük bir miktar ürünle temizliği tamamlamaya imkan sağlıyor. Bu özellik sayesinde, Domol temizlik malzemeleri fiyatı ile de kullanıcılarının takdirini kazanıyor. Bulaşık makinesinde kullanılabilecek tablet çeşitleri evlerde kullanılan yeni eski fark etmeksizin tüm bulaşık makineleri için uygun bir şekilde üretilmektedir. 

Bunun haricinde bulaşık makinenizin içerisini temizlemeye yardımcı olan bulaşık makinesi temizleyici ile elde bulaşık yıkamak isteyenler için elde yıkama bulaşık deterjanı gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca Domol markasının birbirinden hoş çiçek kokulara sahip oda kokuları da bulunmaktadır. Bu oda kokuları ile ister evinizi ister ofisinizi mis gibi çiçek kokuları ile sarabilirsiniz.

Domol marka ürünleri sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz. 

Domol
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun