Kozmela.com

Dynavit

Hayatın günlük koşturmacasında insanlar bünyelerindeki eksiklikleri ve aslında alması gereken vitaminleri unutabiliyorlar. Herkesin bünyesindeki eksik vitamin ve mineral farklı olabilir. Bu sebeple insanlar normal gıdaların yanı sıra gerekli vitamin takviyesini almak durumundadırlar.

1942 yılında kurulan Dynavit markası içerisinde yer alan ürün ailesinde farklı destek grupları bulunuyor. Kurulduğu günden günümüze ürün yelpazesine sürekli yenilerini ekleyen ve insan odaklı kaliteden ödün vermeyen marka alanında uzman isimlerden oluşan Bilimsel Danışma Kurulu’nun deneyimleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Titiz bir şekilde hazırlanmış olan 20 ürün Eczacıbaşı Topluluğu güveni ile insanlara sunuluyor. Etkinliği kanıtlanmış doğal bitki ekstratları ile müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak üretim gerçekleştirilmektedir. Her bir ürüne ait detaylı analiz sertifikaları bulunmaktadır. Dynavit bunu kendi web sitesinde herkes ile paylaşmaktadır.

Gıda takviyeleri konusunda uzman bir ekip ile çalışan firma müşterileri ile sıcak temas halinde olup akıllarına takılan tüm soruları cevaplamakta bu anlamda şeffaf bir iletişimi hedeflemektedir. Dynavit her bireyin ihtiyaç duyduğu desteği alması gerektiğine inanarak insanlara bu desteği ulaştırmakta ve çalışmalarını bu hedef doğrultusunda sürdürmektedir.

Dynavit Faydaları

Dynavit ürün çeşitleri içerisinde gruplara ayrılmıştır. Vitamin ve mineraller vücudun hareket mekanizmasını, işleyişini devam ettirebilmesi için önemlidir. Her biri ayrı Dynavit vitamin çeşitleri insan vücudunun ihtiyaç duyabileceği vitamin ve mineralleri barındırıyor. Bunlar arasında Vitamin C, Vitamin D3K2, Biotin, Magnezyum, Vitamin B12, Selenyum gibi çeşitler bulunuyor.

Bunlar vücudun direncini artıran ve çevresel faktörlere, bakteri ve mikroplara karşı korunmaya yardımcı ürünlerdir. Vitamin eksikliği nedeni ile ortaya çıkabilecek bağışıklık zayıflaması ve dolayısıyla hastalıkların ortaya çıkmasını engellemek adına normal gıdaların yanı sıra destek olarak bu vitamin gruplarından faydalanmak mümkündür.

Dynavit takviye gıda grupları içerisinde öne çıkan bir diğer ürün Omega 3 destekleridir. Bu ürün grubunda daha çok balıklarda, kümes hayvanlarının yumurtası, keten tohumu yağlarında bulunan yağ asitleri mevcuttur. Özellikle çocuklarda Omega 3 yetersizliği durumlarında kullanılması tavsiye edilmektedir.

4-13 yaş grubundaki çocuklarda beynin normal gelişimine katkıda bulunması amacı ile kullanılabilir. Bitkisel takviye gıda çeşitleri arasında; Banana Extract, Korean Ginseng Complex, Korean Ginseng Complex gibi vücudu destekleyici gıdalar bulunmaktadır.

Eklem ve diz ağrılarının en aza indirilmesi amacıyla bir destek olarak Collagen Quatro, Eggshell Membrane ürünleri kullanılabilmektedir. Kalsiyum başta olmak üzere mangan, fosfor, magnezyum, çinko, C, D, K vitaminleri kemiklerin normal fonksiyonlarını yerine getirmesi adına kollajen üretimi için önemlidir.

Bu tip vitamin ve minerallerin yeteri kadar alınmaması ile kollajen eksikliğinden kaynaklanan eklem ağrıları ortaya çıkabilir. Kollajen oluşumunu destekleyen bu takviye gıdalar, normal gıdaların yanında bir destekleyici unsur olabilir.

Cilt görünüm ve sağlığını destekleyen pek çok bileşen bulunuyor. Biotin, kollajen, C vitamini cildin normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi adına önemlidir. C vitamini kollajen oluşumunu destekleyen bir vitamindir. Hyaluronik asit ise cildin nem ihtiyacının karşılanması adına önemlidir. Bu önemli desteği Dynavit ürünleri ile almak mümkündür. Dynavit pediatri ürün grubunda ise çocuklar için gerekli omega-3 yağ asidi EPA ve DHA bileşenler içeren Dynavit Balık Yağı bulunmaktadır. Zengin içeriği çocukların normal beyin fonksiyonlarını ve görme becerisinin korunmasına destek olur.

Dynavit Kullananlar

Vücut mekanizmasının sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için gerekli vitamin ve minerallerin sağlanması gerekir. Takviye gıda çeşitleri hem yetişkin hem de çocukların kullanabileceği ürünlerden oluşuyor. Dynavit kullananlar eğer ihtiyaca yönelik doğru bir tercihte bulunmuşlar ise ürünlerden istedikleri verimi alabiliyorlar. Her ürünün farklı bir özelliği bulunuyor. Bu anlamda ihtiyaca yönelik tercihte bulunulduğunda oldukça etkili bir destek alabilmek mümkün olabiliyor.

Dynavit ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tık ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun