Kozmela.com

Frosch Temizlik Ürünleri

Bünyesinde Frosch marka ürünleri de barındıran ve 140 yıllık bir geçmişi bulunan Werner & Mertz firması Almanya merkezlidir. 2007 senesinde Frosch ürünlerini Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri ile arasında yaptığı işbirliği ile Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturmaya başlamıştır. 

Frosch Ürünleri

Avrupa’nın en bilindik ve en çok tercih edilen temizlik markalarından bir tanesi olan Frosch, özellikle doğa dostu tutumu, insan ve çevre sağlığına olan duyarlılığı ile bilinmektedir. Ürün içeriklerini bu duyarlılık çerçevesinde geliştiren marka ülkemizde de tüketicilerin beğenisi kazanmıştır. 2016 senesinde Almanya’da 16. kez en güvenilir marka seçilmiş olan Frosch ürünleri geniş dağıtım ağı ile bilinen Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri tarafından yerli tüketicilerle buluşmaktadır.  

Avrupa’da yıllardır kaliteli temizlik ürünleri ile pazarda lider markalardan bir tanesi olan Frosch günümüzde geniş ürün yelpazesi ile temizlik adına farklı alanlarda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. İlk kez 1986 senesinde Almanya’da tüketicilerle buluşan markanın ürünleri ekolojik yönü ile dikkatleri çeker. Marka, hem doğayı koruyan hem de sürdürülebilirliğe önem veren duruşunu hiç bozmadan yoluna devam etmektedir. Geri dönüştürülebilir plastik ambalajlarla insanlara ürünlerini sunan marka bu anlamda yeni nesillere sağlıklı, temiz bir doğa bırakılması konusunda da hassas bir tutum içerisindedir. 

Frosch ürünlerinin bu denli popüler ve tercih sebebi olmasının bir diğer nedeni de hem içeriklerinin hem de ambalajlarının organik olmasıdır. Kimyasal içeren temizleyicilerin insan sağlığına olumsuz etkilerinin farkında olan marka bu konuda hassas davranmakta ve ürünlerini bu doğrultuda tasarlamaktadır. Kimyasal içerikler insanların farklı hastalıklara yakalanmasına neden olabileceği gibi ciltte olumsuz etkilere yol açabilmektedir. Bitkisel içeriklerle üretilen Frosch temizlik ürünleri kapsamlı bir temizlik sunarken aynı zamanda kişinin cildini de korumaya yardımcı olur.  

Frosch markasının ürün ambalajları yeniden kullanılmak adına kısa bir süre içerisinde geri dönüşüme tabi tutulur. Sürdürülebilirlik ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren marka bu özelliği ile doğaya dost bir tutum izler. Çok farklı Frosch ürünlerinden bahsetmek mümkündür. Frosch marka temizlik ürünleri her türlü temizlik ihtiyacını kapsamlı bir şekilde karşılamaktadır. Doğal içerikleri ile temizleyiciler hem evlerde hem de işyerlerinde etkili bir hijyen sağlamaktadır.  

Frosch Bulaşık Deterjanı

Markanın temizlik ürünleri farklı zeminlerde kullanılabileceği gibi kıyafetlerde ya da makinelerde de kullanılabilecek çeşitliliktedir. Biyolojik çözünürlük özelliği ise bitkisel oluşundan gelmektedir. Frosch temizleyici ürünleri arasında zemin temizleyici, oda kokusu, organik bebek bakımı, sabun, leke çıkarıcı, çok amaçlı temizleyici, yumuşatıcı, bulaşık makinesi tableti, bebek deterjanı, sıvı bulaşık deterjanı gibi ürünler yer almaktadır. 

Bu tip ürünler hem ev hem de işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek önemli temizleyicilerdir. Markanın deterjanları doğal formülleri ile en hassas kişileri bile rahatsız etmeyecek özelliktedir. Cilt dostu olduğu için ise bu ürünler cilt üzerinde cilt hastalıklarına da sebebiyet vermemektedir. Frosch ürünleri dermatolojik olarak testlerden de geçtiği için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Yüzey temizleyici, deterjan ve tabletler parfüm ya da farklı katkı maddeleri kullanmadan üretildiklerinden insan sağlığını tehdit edebilecek nitelikte değildir.  

Frosch temizlik ürünleri özellikle vegan ürünleri tercih edenler için oldukça idealdir. Frosch ürünleri içerisinde hayvansal herhangi bir maddeye yer verilmeden üretilmektedir. Bununla beraber hayvanlar üzerinde test de edilmemektedir. Frosck marka ürünler ayrıca içeriğindeki doğal özler bir yana doğal, mis kokuları ile de ferahlık sağlamaktadır. Parfüm içermediğinden doğal özlerle formüle edilmiş olup doğal kokuları ile dikkat çekmektedir.

Yüzey temizleyicilerinde aloe vera, lavanta ve sirke gibi sağlıklı içeriklere sahiptir. Bu anlamda evin mutfağında, salonunda, yatak odasında, banyo ve tuvaletinde doğal bir temizlik, doğal bir ferahlık sağlamak mümkündür. Markanın hem bulaşık deterjanları hem yüzey temizleyicilerinde bu ferahlığı elde etmek mümkündür. Bu ürünler pratik kullanıma sahip olduklarından hem ev hem de işyerlerinde muhafaza edilip arzu edildiği an çıkarıp kullanılabilmektedir. 

Frosch Emzik Biberon Oyuncak Temizleme Deterjanı ise bebeklerin olduğu evlerde bebeği zararlı mikroorganizmalardan koruma adına ideal bir içeriğe sahiptir. Bebeklerin sıklıkla temas ettiği bölgeler ve zeminler için kullanılabilecek ürün doğal bileşenleri ile kapsamlı bir hijyen sağlar. Cilt dost yapısı ile ciltte herhangi bir olumsuz ortaya çıkartmaz. Hipoalerjenik olduğundan ve dermatolojik testlerden geçtiğinden ebeveynler çocuklarının hijyeni için bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. 

Frosch Çubuk Oda Kokusu ise ferah bir ortam sağlamaktadır. Nar çiçeği kokusu tüm odayı sararken duyulara en iyi şekilde hitap eder. Kötü kokuları engellemeye yardımcı olan oda kokusu ile ferahlatıcı bir ortam sağlamak mümkündür. Frosch Dekoratif Badem Sütlü Hassas Krem Sabun ise yoğun nemlendirici etkisi ile elleri yumuşacık yapar. Hoş tasarıma sahip sabunluk banyo ve tuvaletlere hoş bir görünüm de kazandırmaktadır. Pompalı tasarımı sayesinde sabunu ellere rahat bir şekilde uygulamak, ellerde hijyeni sağlamak mümkündür.  

Frosch Banyo Temizleyici limon ferahlığı ile tüm yüzeyleri sarar ve temizliğin yanı sıra hoş, taze bir koku bırakır. Tamamen doğal içeriklerle üretilmiş olan ve limon ferahlığını banyoya taşıyan bu temizleyiciyi yüzeye uygulamak da son derece basit. Banyoda ışıl ışıl, hijyenik bir görünüm elde etmek için doğal bileşenlerle formüle edilmiş Frosch Banyo Temizleyici Limonu tercih edebilirsiniz. 

Yine doğal limon içeriği ile en zorlu yağları bile rahat bir şekilde çıkarmaya yardımcı Frosch Bulaşık Deterjanı Limonlu elleri tahriş etmeden, herhangi bir zarar vermeden bulaşıkları etkili ve kolay bir şekilde yıkamaya olanak sağlamaktadır. Tek bir adımla pırıl pırıl mis kokulu bulaşıklar için az bir miktar ürün kullanmak yeterli olmaktadır. Doğal içeriği ile ister evde ister işyerinde sizlere etkili bir temizlik, hijyen sunan Frsoch ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.  

Frosch
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun