Kozmela.com

HUMANA

Humana markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Humana

Almanya merkezli bebek maması markası olan Humana’nın ilk adımları 1950’lere dayanmaktadır. Marka, Deutsches Milchkontor adlı süt şirketinin yan kuruluşudur. 60 yıllık bir tecrübeyi elinde bulunduran marka bugün dünyanın önde gelen bebek maması üreticilerinden bir tanesidir. Bebekleri için en iyi, besleyici ve sağlıklı olanı isteyen yüzbinlerce annenin tercihi oluyor. Humana bebek maması çeşitleri bebeklerin gelişimin süreçlerine uygun şekilde üretilmektedir. Mama çeşitleri besleyici olduğu kadar lezzetli kıvamları ile de dikkat çekmektedir. Markanın geniş bir ürün yelpazesi bulunmakla beraber ürünlerinde bebeğin ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve mineralleri içermekte olup bebek gelişimine destek vermektedir. 

Humana Bebek Maması

Humana bebek mamaları içeriği ve kullanılacağı döneme göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu ayrımı üzerindeki numaralardan anlamak mümkündür. 1-2-3 şeklinde numaralandırılan mamalar bebeğin doğumdan itibaren sağlıklı bir şekilde beslenmesine destek olmaktadır. Yeni doğan bebeklerin ilk 6 ay boyunca anne sütü ile beslenmesinin ne denli önemli olduğu bilinmektedir. Ancak bazı özel durumlarda bebekler anne sütünden yararlanamayabilir. Bu gibi durumlarda bebeğin beslenme anlamında yeterli destek alması gerekir. 

Anne sütü bazı durumlarda yeterli gelmeyebilir. Bunun yanında bebek emmeyi de reddedebilir ve böyle durumlarda gerekli beslenme tedbirlerinin alınması gerekebilir. Humana mama çeşitleri, anne sütüne adapte edilmiş olup bebeğin beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. İçeriğindeki lezzetli formülü bebeğin çok seveceği tatları içermektedir. Ayrıca Humana bebek mamaları ideal laktoz seviyesi ile sağlıklı bir beslenme desteği sağlıyor. Humana mama çeşitleri içerisinde dengeli karbonhidrat kullanımı var iken kristal şeker gibi ilaveler yer almamaktadır.  

Bebeklere altıncı ay itibarı ile verilebilecek Humana devam sütü modelleri özel formüllere sahiptir. Bu formüller içerisinde GDO yer almaz. Bu da annelerin bebeklerini güvenle beslenmelerine olanak sağlar. Humana mamaları 600 üzeri kontrolden geçerek, hassas işleme teknolojisi ile üretilmektedir. Humana mama çeşitleri hem karton hem de teneke ambalaj seçenekleri ile sunulmaktadır. Paketleri rahat bir şekilde taşınabilen ürünler bebeklerin her yerde her an rahat bir şekilde beslenmesine yardımcı oluyor. Mamaların ölçü kaşıkları ile rahat bir şekilde dozajı ayarlanabilmektedir. Devam sütleri içeriğindeki protein, karbonhidrat ve mineraller ile kusursuz bir beslenme takviyesi sunmaktadır. 

Humana Süt Arttırıcı Çay

Humana markasının mama çeşitleri ile birlikte anneler için geliştirdiği süt verimini artıran özel içerikli çay çeşitleri de bulunmaktadır. Bu emzirme çayları içeriğindeki formül ile kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Humana emzirme çayları sıcak, ılık ya da soğuk olarak tüketilebilmektedir. Özellikle tavsiye edilen saklama koşullarına uyulduğunda son kullanım anına kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Humana bitki çayları teneke kutu formunda insanlara sunulmaktadır. Bu çaylar hiçbir şekilde koruyucu, renklendirici ya da suni aroma içermiyor. Bu süt artırmaya yardımcı çay çeşitleri arasında aynı zamanda bebeklerin uykuya rahat geçişini kolaylaştıran ürünler de bulunuyor. 

Humana gece çayları annelerin yaşadığı uykusuzluk sorununa karşı özel olarak geliştirilmektedir. Bu rahatlatıcı çaylar doğumun sonrası ikinci hafta ile kullanıma uygun olmaktadır. İkinci hafta itibarı ile kullanılabilecek bu çaylar hem anne hem de bebek için etkili bir destek sunabiliyor. 
Humana bebek mamaları ve bitki çayları kullanım sıklığına göre tekli ya da çoklu ambalaj çeşitleri ile sunuluyor. Çoklu ambalajlar ekonomik anlamda avantaj sağlarken tekli ambalajlar daha seyrek kullanımlar için ideal olabiliyor.

Humana mama fiyatları ise farklı değerlendirmeler ile birbirinden ayrılabiliyor. Hem ürünün çeşidi hem de boyut ve miktarına göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Güvenilir üretim aşamalarından geçen Humana mamaları ve bitki çayı çeşitleri her annenin gönül rahatlığı ile kullanabileceği ürünlerdir.

Yıllardır dünya annelerinin ve bebeklerinin kullandığı, güvenilir içeriklerle geliştirilmiş Humana mama ve bitki çayı çeşitleri ihtiyaca en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Humana mama ve süt artırıcı bitki çaylarını sitemizde daha yakından inceleyebilirsiniz. Hem besleyici hem de lezzetli içerikleri ile Humana ürünlerini uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz. 

Humana
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun