Kozmela.com

KERASTASE NUTRİTİVE

Kerastase Nutritive Kuru Saçlara Özel Bakım Serisi listesinde 5 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kerastase Nutritive Ürün Çeşitleri

Saç kuruluğunun en büyük sebebi aşırı nem kaybıdır. Nem kaybı genetik yapıdan olabileceği gibi çevresel faktörlerden de meydana gelebilir. Ancak bu durumun çözümü o kadar karmaşık değildir. Bu noktada saç için gereken saçın kaybolan nemini yeniden sağlamaya yardımcı bir üründür olacaktır. Kerastase markası her tip saç ve saç problemine sunduğu çözümler ile adından söz ettirmektedir. Kerastase’in kuru saçlar için özel üretim serisi Kerastase Nutritive insanlar tarafından büyük bir beğeni ile kullanılıyor.

Saçlar eğer yeterli derecede nemini alamaz ise sönük ve bakımsız görünmektedir. Kuru saç yapısına sahip pek çok insan doğru ürünü bulamadığı için bu durumdan dert yanmaktadır. Kerastase ise ürünlerindeki özel bileşenler sayesinde bu gibi sorunların üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Saçlar hem daha nemli hem de daha canlı görünüyor. Kuru saçlara özel bakım serisi içerisindeki ürünler ayrıca saçın güçlenmesine de katkı sağlıyor.

Kerastase Nutritive Maske

Seri içerisinde krem ve maskeler bulunuyor. Bu krem ve maskeler saç tellerine nüfuz ederek saçın nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Seri içerisinde her kullanıma uygun ürün bulunmaktadır. Hem ebat olarak hem de amaca yönelik serum, şampuan ve saç kremleri bulunuyor. Kerastase Nutritive serisi bakım kremleri haftada sadece 2 kez uygulama ile saça nem kazandırmaya yardımcı olur. Sabahları ya da spor sonraları kullanılacak şampuan çeşitleri saçın canlanmasına katkı sağlar.

Kerastase Nutritive Serum

Seri içerisinde Kerastase’in Masque Magistral Masque gibi kalın, kuru ve nemini kaybetmiş saçlara bakım sağlamaya yardımcı maskeler bulunuyor. Bunun yanı sıra geceleri uygulayarak sabahları canlı saçlarla uyanmaya yardımcı olan Kerastase kuru saç bakım serisi içerisinde yer alan 8H Magic Night gibi serumlar da bulunuyor. Tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiş olan serum çeşitleri gece boyunca saça nüfuz eder ve sabahları gün boyunca canlı bir saç görünümü elde etmeyi sağlar.

Kuru saç yapıları şampuan ile birlikte bir bakım kremi kullanıldığında çok daha etkili bir sonuç ortaya çıkartır. Kerastase’in Care Treatment Hair Cream içeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçı şampuan ile birlikte etkili bir şekilde destekler.

Saça nem kazandırma adına hızlı ve kalıcı bir yöntem arayanların tercihi Kerastase markasının Nutritive serisi içerisindeki bakım kremleri oluyor. Kerastase Nutritive içerisinde yer alan şampuan, krem ve serum çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürünü beklemeden uygun fiyat avantajları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Kerastase Nutritive Kuru Saçlara Özel Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun