Kozmela.com

Loupe Organics Deodorant

Transdermal organik sertifikalı bir kişisel bakım markası olan Loupe adı Fransızcada büyüteç anlamına gelen “La Loupe”den gelmektedir. Büyüteç ise kullandığımız ürünlerin içeriklerine dikkati vurgulamaktadır. Markanın ürünleri saf hammaddeler ile %100 doğal ve vegan olarak üretilmektedir. 

Loupe Organics deodorant çeşitleri insan vücudunun doğal dengesini destekleyecek temiz içeriklere sahiptir. Ayrıca deodorant çeşitleri aromatik terapik etkileri bakımından da yüksek performans sergilemektedir. Deodorant içerisinde kullanılan uçucu yağların karışımı ayrıştırıcı kokular ile farklı, duyulara hitap eden benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır.  

Loupe Organik Sertifikalı Deodorant

Loupe Organics insan bünyesinin ihtiyacı olan tüm bileşenlerin doğada var olduğunu düşünerek hareket eden bir markadır. Bu anlamda teknolojiyi de doğru bir şekilde kullanmakta, doğadan maksimumda verim almayı hedefleyerek çalışmalarını yürütmekte ve ürünlerini bu şekilde geliştirmektedir. 

Loupe Organics bünyesinde çalışan uzmanlar, bu doğrultuda detaylı araştırmalar yapmakta ve vücuda zarar verebilecek hiçbir kimyasal kullanmayarak organik içeriklerle ürünleri formüle etmektedirler. Kimyasal ya da yapay kokuya ihtiyaç kalmadan doğanın verdiği gücü kullanan Loupe organik deodorantlarını bu özenli ve kontrollü süreç ile ortaya çıkartmakta ve tüketicilere sunmaktadır. 

Marka, cinsiyet fark etmeksizin saflık ve doğal güzelliğin hissiyatını paylaşmayı hedeflemektedir. Ürünleri ile insanların günlük rutinlerine dokunmakta ve insanların doğanın gücü ile ne denli kendilerini iyi hissedebildiklerini göstermektedir. Loupe Organics deodorantlarının tamamının içeriği organik ve %100 doğaldır. 

Marka doğal formülasyonu ile hem erkek hem de kadınların favorisi olmuştur. Etkili baz içeriği ile koltuk altı florasına herhangi bir zarar vermeden ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Yani vücudun sistemine herhangi bir müdahalede bulunmaz. İçeriğindeki Konjac, jojoba, alo vera, Hindistan cevizi özleri cildin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler ise cildin beslenmesine katkıda bulunur. 

Organik uçucu yağlar cilde doğal yollardan destek sağlarlar. Bu sebeple de özellikle insanlar tarafından tercih edilirler. Doğal yağlar aromateraip etkisi ile bilindiklerinden Loupe Organics bu yağlardan faydalanmaktadır. Aromaterapik kokular duyulara hitap eden kokulardır. Uyarıcı ve tazeleyici etkileri bulunmaktadır. 

Loupe Roll-On Deodorant

Loupe Organics deodorant çeşitleri vegan olmakla beraber hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Bu anlamda cruelty-free sertifikasına da sahiptir. %100 bitkisel içerikleri ile hem erkek hem de kadınların tercihi roll-on deodorantlar taze bir güne başlangıç yapmaya olanak sağlamaktadır. Cosmos Organik standartlarına uygun olarak üretilen deodorantlar paraben, sentetik koku, alüminyum ya da benzeri kimyasal içeriklere sahip değildir.

Loupe Organics deodorant çeşitleri göz alıcı tasarıma sahip amber renkli cam şişelerde tüketicilere sunulmaktadır. Loupe Organics roll-on deodorantlarının hem kapağı hem de topu geri dönüştürülebilir plastikten üretilmektedir. Dışındaki ambalaj ise %100 geri dönüştürülebilen kâğıttan üretilmektedir. Bu anlamda hem içerik hem de ambalaj olarak doğa dostu olduğunu söylemek mümkündür.   

Loupe Organics deodorant çeşitleri fiyat-performans dengesi olarak caziptir. İçeriğinin organik oluşu, güzel kokusu ve cilde dost yapısı ile fiyatı kalitesi ile doğru orantılı olmaktadır. Loupe Organics deodorant çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve size en uygun ödeme seçeneği ile online olarak dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Loupe Organics
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun