Kozmela.com

NUXE BİO ORGANİK SERİSİ

Nuxe Bio Organik Serisi listesinde 5 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nuxe Bio Organik Serisi

Ciltte yaşanan sorunlara farklı serileri ile farklı çözümler sunan Nuxe markası, Bio Organik Serisi ile doğanın benzersiz potansiyelini insanlara getiriyor. Bio organik serisinin en önemli özelliği çevre dostu teknolojilerle üretilmesi ve doğanın birbirinden etkili, faydalı yönünü göstermesidir. Marka, serideki organik sertifikalı ürünler ile cilt bakımında doğal olanı tercih edenlere Nuxe kalitesini sunuyor. Serideki bu ürünler vegan formüllerle üretilmekle beraber ambalajları da dönüştürülebilir çevre dostudur.

Nuxe Bio Organic Serisi

Seri içerisinde cilt tipine ve ihtiyaca göre doğal olarak formüle edilmiş pek çok ürün bulunuyor. Maskeden seruma, vücut yağından renkli nemlendiriciye, göz bakım kreminden gece bakım kremine kadar tüm ürünler cilde gereken desteği vermeye yardımcı oluyor. Her bir üründe farklı doğal özler bulunuyor. Ve formüle edilen bu özler sayesinde cilt nemleniyor, canlı, taze bir form kazanabiliyor. Hedefe yönelik doğru ürün kullanmak bu noktada sonuca ulaşma adına sizi hızlandırabilir.

Nuxe Bio Organic Peeling

Seri içerisinde öne çıkan ürünlerden bir tanesi olan Nuxe Bio Organic Peeling Etkili Temizleyici Maske cildi tazelemeye, aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmaya katkı sağlayan Nuxe Bio Organic Maske ayrıca ciltte pek çok nedenden oluşabilecek pürüzleri gidermeye de yardımcı olur. Cildi desteklerken cildin doğal yapısını bozmaz. Vegan olarak üretilmiş olan bu peeling etkili maske ile düzenli kullanımda yüz güldüren sonuçlar almak mümkündür.

Nuxe Bio Organic Antioksidan Serum

Ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olan bu serum ayrıca dilde aydınlık bir görünüm kazandırmaya da destek olur. Chia tohumu ile zenginleştirilmiştir. Bu tohum cildi çevresel faktörlerin zararlı etkilerinden koruma adına cilde destek sağlar. Rutin bakım ürününden hemen önce kullanılan olan bu serum boyun, göğüs ve yüz bölgesine etki ederek yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye katkı sağlar.

Nuxe Bio Organic Misel Su Makyaj Temizleyici

Makyaj kalıntılarının ciltte uzun süre kalırsa pek çok olumsuz sonuçla karşılaşmak mümkündür. Bunlardan en bilineni erken yaşlanma belirtileridir. Makyajı ciltten etkili bir şekilde çıkartmak ve cildin temizliğini sağlamak önemlidir. Göz makyajı çıkarılmaz ise zaman içerisinde kirpik kaybı yaşanabilir. Fondöten, far ve allık temizlenmez ise gözde farklı rahatsızlıklara kapı açabilir.

Nuxe Bio Organic Misel Su Makyaj Temizleyici göz ve ten makyajını nazik ama etkili bir şekilde çıkarmaya yardımcı olur. Bu doğal içerikli temizleyici tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmektedir. Moringa tohumu, lavanta gibi içerikler ciltteki makyajın kolay çıkmasını sağlamakla beraber çevresel faktörlere karşı da dayanıklılığı artırmaya katkı sağlamaktadır.

Nuxe Bio Organic Besleyici ve Canlandırıcı Vücut Yağı

Portakal ağacı çiçeği kokusu ve fındık özlü içeriği ile cilde doğal bir bakım sağlamaya yardımcı olan bu vücut yağı cildi rahatlatmaya, tazelik kazandırmaya katkı sağlar. Kuru ciltleri nemlendirmeye yardımcı olurken cildin pürüzsüz bir forma kavuşmasına destek verir. Kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan vücut yağı hem sabah hem de akşam kullanılabilir ve cildin ihtiyaç duyduğu nem sağlanabilir.

Nuxe Bio Organic Işıltı Veren Yoğun Nemlendirici Krem

Tüm cilt tipleri için formüle edilmiş olan nemlendirici krem sadece nemlendirmeye yardımcı olmakla kalmıyor aynı zamanda cilde aydınlık bir görünüm kazandırma adına da destek verir. Cildin doğal ışıltısını kazandıran krem tatlı turunçgil parfümü ile duyulara hitap eder. Kadifemsi bir dokusu vardır. Argan, Avustralya Fıstığı, Kayısı ile güçlendirilmiş olan krem özellikle cildinde yoğun neme ihtiyaç duyan kişiler için oldukça kullanışlıdır.

Doğal bileşenlerle geliştirilmiş olan Nuxe Bio Organik Serisi içerisindeki tüm ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun