Kozmela.com

Kozmetik Ürünlerinin Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kozmetik Ürünlerinin Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnternette güvenle alışveriş yapmanın önemi günden güne artmaktadır. Alışverişlerin öncesinde en çok tereddüt edilen nokta ürünlerin orijinalliği ile ilgilidir. Alışverişinizi yaparken güvenilir alışveriş sitelerini tercih edebilirsiniz.

Satın aldığınız kozmetik ürününün fiyatı diğer web sitelerine göre çok daha ucuz ise, üründe solma vs. gibi renk değişiklikleri mevcut ise, normalin dışında bir kokuya sahip ise ürünün orijinalliği veya son kullanma tarihi ile ilgili şüphe duyabilirsiniz. Satın aldığınız ilgili web sitesinden bilgi alarak ürünler ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Kozmela Kozmetik Ürünleri Orijinal Mi?

Kozmela.com kurulduğu günden bu yana tüm markaların Türkiye Resmi Distribütörleri ile çalışmaktadır.

Tedarikçi firmalardan sevk edilen ürünlerde orijinallik şüphesi yaşarsanız daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz veya satın almayı düşündüğünüz ilgili ürünün, ürün bilgilerinin bulunduğu sayfasından bilgilerinize bıraktığınız takdirde gün içinde müşteri hizmetleri sizinle iletişime geçecektir.

Satın almak istediğiniz ürünün özellikleri, kullanım şekli ve orijinal olup olmadığı gibi konularda tüm sorularınızı uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Yetkili dağıtıcı firmalardan tedarik edilerek sizlerin beğenisine sunulan kozmetik ürünleri, %100 orijinallik garantisi içermektedir. Tüm ürünler güncel son kullanma tarihi bilgisine sahip olup, kalite kontrol süreçlerinden geçirilerek kargolar hazırlanmaktadır.

Satış Sonrası Destek

Kozmela olarak tüm ürünlerimiz için satış öncesi ve sonrası destek sağlamaktayız. Satış öncesinde uzmanlarımızdan destek alarak ihtiyacınız olan kozmetik ürününü kolayca seçebileceğiniz gibi satış sonrasında yaşadığınız her türlü problemde de müşteri hizmetleri konu ile yakından ilgilenecektir.

Tedarikçilerimiz veya bizden kaynaklı herhangi bir üründe kusurlu sevkiyat gerçekleşir ise aynı gün değişimi onaylanarak sorun çözümlendirilmektedir.

2012 yılından bu yana Türkiye’ye güzellik dağıtan Kozmela, ürünler ile ilgili her konuda yanınızdadır. Kozmetik alışverişlerinizi gerçekleştirirken güvendiğiniz, daha önce alışveriş yaptığınız siteleri tercih etmeniz önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun