Kozmela.com

PROTEİN İÇECEĞİ

Protein İçeceği kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Protein İçeceği

Vücudun protein ihtiyacını karşılamak için pek çok ürün bulunuyor. Bunlar toz formda olduğu gibi sıvı formda da olabiliyor. Sporcu olsun olması hemen herkes protein içerikli içecekleri büyük bir keyifle tüketiyor. Spor yaparak sağlığını korumak isteyen hemen herkes günümüzde çok daha bilinçli bir hale gelmiş ve proteini bol karbonhidratı az besinlere yönelmeye başlamıştır. Özellikle konu kas gelişimi olduğu zaman protein bakımından zengin besinler çok daha fazla öne çıkıyor.

Sıvı Protein İçeceği

Vücut için yeterli proteini sağlamaya yardımcı sıvı protein içecekleri zaman zaman ana zaman zaman ara öğünlerde tüketilen oldukça faydalı ürünler. Bakıldığında pek çok farklı markanın sıvı protein içecekleri ile karşılaşmak mümkündür. Ancak hepsinin ortak bir özelliği var ki o da yüksek protein oranıdır. Özellikle sporcular sık bir şekilde tükettiklerinden dolayı sporcu gıdaları arasında kendisine yer bulmuştur.

Sporcuların sıvı protein içeceği çeşitlerini bu denli tüketmesinin sebebi içeriğindeki yüksek protein oranı ve buna bağlı olarak kas kütle oluşumunu desteklemesidir. Bakıldığında sıvı protein içecekleri de protein tozlarına benzer görev üstlenirler. Bu içecekler sporcuların temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan amino asitler açısından oldukça zengindir.

Hazır Protein İçecekleri

Pek çok markanın hazır protein içecekleri bulunuyor ve bunlar içimi rahat bir o kadar keyifli ve faydalı olarak biliniyor. Protein içecekleri kişinin çok daha uzun süre tok kalmasına yardımcı oluyor. Bu sayede yiyecek tüketimi azaltılmış olmakla beraber fazla kalori alımının da önüne geçilmiş olunuyor. Hazır protein içecekleri hem besleyici özellikte hem de tok tutucu özelliktedir. Tokluk hissinin uzaması ile vücuda pek çok artı da getiriyor. Bu sayede kilo kontrolü oldukça kolay hale geliyor. Zayıflamak isteyen, kilosunu kontrol altında tutmak isteyen herkes hazır protein içeceklerini tercih ediyor.

Protein İçeceği Fiyat

Bu denli marka ve ürün çeşitliliği olduğu için protein içeceği fiyat konusunda da farklılıklar gösterebiliyor. Marka ve miktara göre protein içeceği fiyatları da farklılık gösterebiliyor. Ancak protein içeceği çeşitlilik bakımından zengin olduğu için hemen her bütçeye uygun bir ürün bulunuyor. Önemli olan kişinin hangi amaçla ne kadar tüketmek istediğidir. Protein içecekleri sporla beraber daha dinç, sağlıklı ve zinde bir vücut isteyen, protein ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyenler için oldukça ideal bir içecektir.

Protein içecek çeşitlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz içeceği hiç beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun