TOTEX

Totex markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Totex

Temelleri 1985 senesinde Mustafa Kesen tarafından atılan Kesenler Kozmetik A.Ş. hem ülkemizde hem de dünya pazarında kendisine güvenilir bir yer edinmiş ve kaliteli ürünleri ile yolunda hızla yol almaktadır. Tüketicilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak ürünlerini geliştiren firma uluslararası bir güç olmak üzere çalışmalarını yürütmektedir. Firma, kurulduğu 80’li yıllardan bugüne kadar sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektördeki iddialı yükselişini sürdürmektedir. 

Totex Kozmetik

Güçlü ihracat ve pazarlama ağı ile geniş satış hacmini yakalayan Totex Kozmetik Her geçen gün pazardaki payını katlamakta ve daha çok insana ürünleri ulaşmaktadır. Totex Kozmetik uzmanı olduğu saç bakım ürünlerinde lider firmalar arasındaki yerini almıştır. Her daim müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak çalışmalarını devam ettiren firma kalitesinden ödün vermeden, dünya kozmetik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek nitelikli ürünleri insanlarla buluşturmaktadır.  

Totex Kozmetik ürünleri laboratuvar ortamında uzmanlar dahilinde yapılan çalışmalar ile ortaya çıkmakta, gerekli onaylar alınmakta ve kalitesi kanıtlanmış bir şekilde insanlara sunulmaktadır. Marka her şeyden önce insan sağlığını ön planda tutmaktadır. 50 bin ton entegre dolum kapasitesine sahip depoları ile firma Pazar ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ürünlere imza atmaktadır. 

Firma öncelikle doğru bir Pazar araştırması yaparak beraberinde ürün planlaması gerçekleştirmektedir. İçeriğinden ambalaj tasarımına kadar yenilikçi bir anlayışı benimsemiştir. Totex hem ülkemizde hem de dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, piyasanın ihtiyaçlarını net bir şekilde ortaya koyarak kozmetik ürünlerini üretmektedir. Uzun süreçlerden geçen Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yenilikçi yaklaşımları ürünlerine entegre ederek etkili çözümler sunmayı amaçlamaktadır. 

Firma bünyesindeki araştırma ekibi yoğun çalışmalar neticesinde elde edilen güncel trendleri birleştirmekte ve ortaya insanların beğeni ile kullanacağı ürünler çıkartılmasına olanak sağlamaktadır. Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimi ile üstün teknoloji hizmet anlayışı, müşteri beklenti ve isteklerine uygun tasarımları ile firma yoluna devam etmektedir. Güçlü ekonomik yapısı ile Totex dünyanın pek çok yerine ihracat yapmakta ve kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır.

Markanın ürettiği ve beğeni ile kullanılan pek çok saç bakım ürünü bulunuyor. Bunlar arasında saç şekillendiriciler, saç jöleleri, saç spreyleri, saç krem sprey, saç bakım serumu, saç bakım maskesi, berber tıraş kolonyası, sakal yağı tıraş sonrası losyon, tıraş sonrası krem kolonyası, tıraş jeli, şampuan, oksidan krem, masaj yağı gibi pek çok farklı kategoride ürün bulunuyor. Her bir ürün saç ve sakal ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olarak üretilmektedir. 

Totex kalitesi ile tanışan insanlar etkili içeriği ile saçlarında istedikleri sonucu alabiliyorlar. Farklı saç tiplerinin farklı ihtiyaçları olabilmektedir. Bu nedenle saç tipine ve saç ihtiyacına uygun ürün çeşitleri marka altında sunulmaktadır. Totex saç ve sakal bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve sonuç odaklı saç bakım ürünlerini tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun