Kozmela.com

NUXE AQUABELLA - SAF GÜZELLİK SERİSİ

Nuxe Aquabella - Saf Güzellik Serisi listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nuxe Aquabella - Saf Güzellik Serisi

Cilt tipleri birbirinden farklıdır ve her cilt tipinin farklı ihtiyaçları vardır. Karma ve yağlı ciltlerin en büyük problemi ise aşırı yağlanma ile birlikte ortaya çıkan cilt sorunlarıdır. Cilt yağlanması blu çağı, hamilelik ve menopoz döneminde sık karşılaşılan bir durumdur. Ayrıca aşırı stres, metabolizmanın bozulması, yanlış beslenme, bazı kan dolaşımı rahatsızlıkları, mevsimsel değişimlere bağlı olarak da cilt yağlanabilir. Bunun yanında kullanılan yanlış kozmetik ürünleri de ciltte yağlanmaya sebebiyet verebilir. Ancak bu yağlanma üstesinden gelinemeyecek bir durum değildir. Önemli olan doğru yöntem uygulamaktır.

Her cilt tipi ve ihtiyacına uygun olarak ürün çıkaran Nuxe markası, Nuxe Aquabella - Saf Güzellik Serisi ile karma ve yağlı ciltlerin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda yağ seviyesini de dengelemeye katkı sağlıyor.

Çevresel faktörler, toz, kir, makyaj malzeme kalıntıları ciltte tıkanmalara neden olabiliyor. Bu tıkanmalar ile birlikte nefes alamayan ciltte fazla yağ üretimi ortaya çıkan. Bu da farklı cilt sorunlarına kapı açabilir. Bu nedenle karma ve yağlı ciltlerde fazla yağı temizleme önemlidir. Bu hususta nemlendirme yağ dengesini kurma adına önemlidir.

Genelde yağlı ciltlerin hem sabah hem de akşam doğru bir şekilde temizlenmesi ve doğru ürünün kullanılması gerekir. Sabahları dışarı çıkmadan önce yapılacak bakım gün içerisinde cildin çevresel faktörlerden etkilenmesini minimuma indirmeye yardımcı olur. Akşamları ise eve gelir gelmez cildin temizlenmesi önemlidir. Geceleri gerekli temizlik yapılmadan yatıldığı takdirde yağlanmanın önüne geçmek pek mümkün olmayacaktır. Nuxe Aquabella serisi ürünleri düzenli kullanım dahilinde yağlanmayı kontrol altına almaya yardımcı olmaktadır.

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante

Seri içerisinde yer alan ürünlerden bir tanesi olan Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante karma ciltlere özel olarak hafif bir dokuda formüle edilmiştir. Yağlı bölgelerin matlaşmasına yardımcı olan ürün cildin nemlenmesine ve pürüzsüz bir form kazanmasına da katkı sağlamaktadır. Karma cilde sahipolan her yaştan kullanıcı için uygundur. İçeriğinde latin çiçeği, yeşil mercimek, yulaf gibi cildi desteklemeye yardımcı bileşenler bulunmaktadır.

Nuxe Aquabella Nemlendirici

Yağlı ciltlerde en büyük problemlerden bir tanesi aşırı parlak bir görünümdür. Yağlı bölgelerde matlaştırma sağlamaya yardımcı olan Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante - Nemlendirici Emülsiyon ayrıca kuru bölgelerin de nemlenmesine destek oluyor. Gün içerisinde nemsiz kalan ciltteki cansızlığı alıp götürmekte ve yerine taze bir görünüm getirmeye destek sağlamaktadır. Cildin pürüzsüzleşmesine, ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcıdır.

Nuxe Aquabella serisi ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun