Kozmela.com

BATİSTE

Batiste markasında 5 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Batiste

Kuru şampuan denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Kuru şampuan özellikle pratik kullanımı ile öne çıkan şampuan çeşitlerindendir. Bu sebeple özellikle yoğun tempoda çalışan insanlar için oldukça idealdir. Batiste şampuan saçları yıkama gibi bir dert olmadan hızlı bir şekilde saçları yıkanmışçasına temizlemeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Batiste kuru şampuan çeşitleri birbirinden farklı hoş kokulara sahiptir. Özellikle yağlanmış ve hacmini kaybetmiş, sönmüş saçlar üzerinde etkili bir sonuç ortaya çıkartmaktadır. 

Kuru şampuan, günlük yaşantıyı oldukça kolaylaştırmaktadır. Özellikle zaman problemi yaşayan kişiler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Saçlardaki yağlı görünümü gidererek saçlara hacim kazandırmaya yardımcı oluyor. Saçlar tertemiz bir görünüme kavuşuyor. Batiste kuru şampuanlar özel bir içerikle formüle edilmektedir. Nişasta bazlı, su gereksinimine gerek duymayan özel formülü saçlarda anında temizlik hissi yaratıyor. 

Batiste Kuru Şampuan

Saçlarda en çok sıkıntı yaratan durumlardan bir tanesi yağlı görünümdür. Saçlardaki yağlı görünümden kurtulmak için Batiste kuru şampuan kullanman yeterli olabiliyor. Güne başlarken özellikle vakti dar kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Duş alacak vakti bulunmayan, önemli bir toplantı, görüşme ya da buluşmaya gidecek olanlar için oldukça ideal bir ürün oluyor. Bununla beraber çantalarda kolayca taşınabilen bir tasarıma sahip olduğundan arzu edilen her yerde rahatlıkla çıkarılıp kullanılabilmektedir.  

Batiste kuru şampuanın en büyük artısı her yerde pratik bir kullanım sunmasıdır. Kullanmadan önce kutusunu çalkalamak gereklidir. Ardından ise sadece 30 cm mesafeden saç köklerine sıkmak yeterli olacaktır. Daha sonra ise parmak uçları ile masaj hareketleri uygulamak, saç köklerine nüfuz ettirmek saçlarda arzu edilen temiz görünümü sağlamak için yeterlidir. 4-5 dakika kadar bir süre zarfında ürün saçlardaki yağı emmektedir. Ve ortaya yağdan arınmış canlı bir saç görünümü ortaya çıkmaktadır. Kuru şampuandan artanları dışarı atmak için ise saç köklerinden uçlara doğru taramak yeterli olacaktır. Sonrasında saçlara istendiği gibi şekil verilebilmektedir. 

Batiste Kuru Şampuan Çeşitleri

Batiste kuru şampuan çeşitleri farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Markanın her bütçeye uygun ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu anlamda herkes Batiste farkını saçlarında yaşayabilmektedir. Ürünlerdeki fiyatlar içeriği ve çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Extra hacim, fresh kuru, cherry kuru gibi birbirinden ayrılan şampuan çeşitleri söz konusudur. Bunlardan hangisinin tercih edileceği ise kişinin zevk ve ihtiyacına göre farklılık gösterebilmektedir. Basınçlı kutuda üretilen bu kuru şampuan çeşitleri kullanım talimatlarına ve saklama koşullarına uygun olarak kullanıldığında kişi için oldukça memnun edici bir deneyim sunmaktadır. 

Batiste kuru şampuan çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme koşulları ile Kozmela’da bulabileceğiniz Batiste kuru şampuan çeşitlerinden dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Batiste
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun