Batiste

İngiltere’nin 1 numaralı kuru şampuan markası Batiste Kozmela’da!
Çevresel faktörlerden ve saçın yapısından kaynaklı yağlanma durumunu ortadan kaldırmaya ve sönmüş saçları tekrar hacimlendirmeye yardımcı olan İngiltere’nin 1 numaralı kuru şampuan markası Batiste’nin diğer kuru şampuanlardan farkı muhteşem koku seçenekleri ile uzun süreli etki sağlamasıdır.

‘‘Peki kuru şampuan nedir?’’ diye soracak olursanız, su gerektirmeden saçlarınızın temizlenmesine yardımcı olan şampuan türlerinden biridir. Batiste kuru şampuan, içeriğindeki pirinç nişastası sayesinde saç gözeneklerinizi tıkamadan saçlardaki fazla yağı gidermeye yardımcı olur. Sadece bir dakikada saçlarınızın daha canlı, dolgun ve havalı görünmesini sağlar. Saçları pratik bir şekilde temizlemesinin yanı sıra birbirinden hoş koku seçenekleri ile tüketicilerin kalbine taht kurmayı kısa süre içerisinde başarmıştır.

‘‘Batiste kuru şampuan nasıl kullanılır?’’ sorusunu yanıtlayacak olursak;

  • Spreyi iyice çalkalayınız ve saç köklerine 30 cm uzaktan sıkınız.
  • Saç diplerinize masaj yaparak yayılmasını sağlayınız.
  • Saçlarınızı her zamanki gibi şekillendiriniz.
Kullanım alanı oldukça geniş  olan markanın kuru şampuan seçeneklerinden Batiste XXL Volume, Orijinal, Tropical ve daha fazla ürün seçeneğine Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Batiste
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun