Kozmela.com

MUSTELA BEBEK SETİ

Mustela Bebek Seti listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mustela Bebek Setleri

Bebekler doğumdan itibaren normal hayata adapte olabilmek ve çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korunabilmek için pek çok desteğe ihtiyaç duyar. Anneler bebeklerinin hassas cildinin yeni dünyaya ve çevreye alışabilmesi için doğal içerikli ürünlerle desteklemek isterler. Bu anlamda bebeğin ilk aşamalarda özellikle ihtiyaç duyacağı pek çok temel ürün bulunuyor. Şampuandan pişik kremine, nemlendiriciden vücut losyonuna kadar bebekler için özel olarak formüle edilmiş ürünler bu anlamda ihtiyacı karşılama adına etkili oluyor.

Bebek bakım ürünlerinde ailelerin tercihi markalardan bir tanesi olan Mustela, yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri Mustela bebek seti içerisinde ailelere sunarak tek seferde tüm ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı oluyor. 

Mustela Bebek Bakım Setinde Neler Var?

Bebek bakım ürünlerinde ailelerin en çok güvendiği markalardan bir tanesi olan Mustela hem tek tek hem set şeklinde bebek bakım ürünlerini sunmaktadır. Bebek bakım setinde ise bebeğin ihtiyaç duyduğu, cildini nemlendirmeye, cilt sağlığını korumaya ve desteklemeye yardımcı pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünler doğal bileşenleri ile hassas bebek cildine en iyi şekilde bakım sağlamaya olanak sağlıyor.

Set içerisinde yer alan avokado özlü yeni doğan bebek şampuanı bebeğin hem saçını hem de vücudunu nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Hafif dokusu sayesinde hem saça hem de cilde kolay bir şekilde uygulanır, etkili bir temizlik sağlar. Avokado özü bebek cildinin korunmasına destek olur. Nemlendirici özelliği banyo suyunun kurutucu etkisine karşı bebek cildini korumaya yardımcı olur. Gözleri yakmayan formülü bebeğin banyo keyfini ikiye katlar.

Bebek cildinin ihtiyaç duyduğu bir diğer ürün ise nemlendiricilerdir. Yine set içerisinde bulunan Mustela Hydra Bebe nemlendirici losyon ilk uygulamadan itibaren bebeğin hassas cildini anında ve uzun süreli nemlendirmeye katkı sağlar. Organik avokado özü sayesinde bebeğin cilt bariyerinin güçlenmesine destek olur. Ciltte yumuşak, ipeksi bir his bırakır.

Bebeklerin ilk andan itibaren en çok karşılaştıkları cilt problemlerinin balında pişik sorunu gelmektedir. Pişik bebekleri huzursuz eden, cilt sağlığını kötü etkileyen ve mutlaka önlem alınması gereken bir durumdur. Set içerisinde bulunan Mustela Vitamin Barrier Cream 1.2.3. Pişik Kremi patentli doğal aktif bileşenlere sahiptir. Bu eşsiz kombinasyon kızarmalar ve tahrişin önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Hipoalerjenik formüle sahip olup anneler bebeklerinde iç rahatlığı ile kullanabilirler. Hem dermatolojik hem de pediatrik gözlem altında test edilmiş olup bebek cildini en iyi şekilde desteklemektedir.

Mustela Yenidoğan Set

Bu ürünlerin tümü Mustela’nın yenidoğan seti içerisinde yer almaktadır. Bu set bebek bakımı adına annelerin işini kolaylaştırmaktadır. Üstelik sadece tek bir set ile bebek cildinin tüm ihtiyacını bir kerede karşılamak da mümkün olmaktadır. Her bir ürünü tek tek almak yerine Mustela’nın avantajlı setini sipariş vererek tüm ürünleri bir arada bulmanız mümkündür. Böylelikle ayrı ayrı alma probleminden de kurtulmuş olursunuz.

Mustela yenidoğan seti Kozmela’da inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun