Kozmela.com

ORKİD

Orkid markasında 49 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Orkid Ultra Gece Ped 18li Orkid Ultra Gece Ped 18li 79,24 TL 67,35 TL %15
İNDİRİM
Sepete Ekle

Orkid Ped Çeşitleri

Kadınların özel günlerinde daha rahat ve hijyenik olmalarını sağlayan pedler kullanışlı tasarımları ile hayatı daha da kolaylaştırmaktadır. Hiç şüphesiz hijyenik ped denildiğinde ilk akla gelen markaların başında Orkid gelmektedir. Yılların markası Orkid, teknolojinin sağladığı imkânlarla üretim tesislerinde en kaliteli malzeme ile en iyi tasarım pedleri üretmektedir. Kadınların konforunu ve sağlığını düşünen marka bu anlamda her bir ayrıntıyı özenle düşünmekte ve üretimlerini belirli test ve aşamalardan geçerek gerçekleştirmektedir. 

Orkid ped çeşitleri farklı kategorilerde olmakla beraber kadınların maksimumda konfor ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmakta ve üretilmektedir. Orkid ped pamuksu ve esnek dokuya sahiptir. Üstelik oldukça ince olduğu için adeta yokmuşçasına kişiyi rahat ettirmektedir. Hem gündüz hem de geceleri kadınların rahat edeceği ped çeşitleri kolay kullanımları ile öne çıkıyor. Regl dönemini rahat bir şekilde atlatmak isteyen kadınların tercihi Orkid ped çeşitleri geliştirilmiş koruma sistemine sahiptir. 

Markanın ped çeşitleri üretim aşamasında pek çok testten geçmektedir. Dermatolojik testlerden geçerek onaylanan pedler tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Pek çok testten geçtiği için bu pedler ciltte herhangi bir olumsuzluk yaratmazlar. Ayrıca güçlü kanat sistemleri sayesinde iç çamaşırına tutunur ve kişiye hareket esnasında maksimum konfor sağlar. Güçlü bir tutuşu olduğundan ötürü kayma gibi bir durum da söz konusu olmaz. Pedin bariyerleri sıvıyı en iyi şekilde emer ve böylelikle herhangi bir sızıntı durumu oluşmaz. 

Orkid Gece

Markanın hem gece hem de gündüz kullanımları için özel seri ped çeşitleri bulunmaktadır. Gece boyunca kişinin rahat etmesini sağlayan Orkid Platinum kokuyu hapsetme özelliğine sahiptir. Yüksek emici gücü sayesinde kişinin gece boyunca rahat etmesini sağlar. Pedlerin uzunlukları ise 5 farklı boydadır. Normal ped olarak bilinen pedler 1 numaradır ve extra plus olarak geçerler. Gece pedleri normal standart pedlerdan daha uzun bir tasarıma sahiptir. Ayrıca arka kısımları da çok daha geniş bir yapıdadır. 

Orkid pedleri sadece regl döneminde değil, günlük yaşamda da kullanılabilen pedlerdir. Markanın günlük ped çeşitleri iç çamaşırın temiz kalmasını sağlar ve kişiye konfor sağlar. Birbirinden farklı kalınlıklara sahip Orkid ped çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede arzu edilen kalınlıkta ve özellikte pedler rahatlıkla kullanılabilir. Ped seçimi yapılırken hem kişinin kendi konforunu düşünerek hem de hijyen ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan ürün tercih edilmelidir. Orkid ped çeşitleri arasında hijyenik ped, günlük ped ve mesane pedi gibi çeşitler bulunmaktadır.  

Orkid Çeşitleri

Ped çeşitleri kendi içerisinde numaralarla birbirinden ayrılmaktadır. Bu anlamda seçim yaparken kişinin kendine uygun numarayı tercih etmesi gerekir. Pedler; 1, 2, 3, 4, 5 numara pedlerden size en uygun olan ürünü seçerek maksimumda hijyen ve konfor sağlayabilirsiniz. Bu numaralar pedlerin uzunluklarını da ifade eder. Örneğin 4 ve 5 numaralı pedler normal pedlere oranla daha uzundur. Uzun pedler genellikle gece pedleri olarak kullanılır. Ancak akıntı durumuna göre gündüz de kullanıma uygundur. 

Orkid günlük pedler sızıntılara karşı maksimumda koruma sağlar. Kuruluk sağlayan bu pedler kişiye gün içerisinde rahatlık sağlar. Orkid gece pedleri üretilirken uyku esnasındaki pozisyonlara uyumlu şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede gece uykusunda hangi pozisyona girilirse girilsin maksimumda koruma sağlamaya devam eder. Orkid markasının pedleri boya ya da parfüm içermez. Bununla beraber alerjisi olan hassas ciltler için de idealdir. 

Orkid Uzun

Pedler boy, uzunluk, kalınlık gibi kriterlerle birbirinden ayrılır ve ped seçiminde bu kriterler önemlidir. Ped çeşitleri arasında uzun, orta, kısa olmak üzere farklı ebatlar söz konusudur. Bu anlamda kişi kendi için en uygun ve en rahat edebileceği pedi seçebilir.  Gece pedleri normal hijyenik pedlerden daha uzun yapıdadır. Bu sayede gece boyunca hangi pozisyonda olursanız olun rahat etmenizi sağlar.

Yılların güvenilir markası Orkid hijyenik kadın ürünleri üretiminde öncüdür. Sadece özel günlerde değil farklı amaçlarla kullanılabilecek ped çeşitleri de bulunmaktadır. Örneğin idrar kaçırma problemine karşı geliştirilmiş ped çeşitleri yine markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Orkid mesane pedi kokuyu ve sızıntıyı hapseder ve kişiyi hiçbir şekilde huzursuz etmez, konforundan ödün vermez. Bu kadar sıkı bir tutuş gücüne karşın oldukça ince bir dokusu vardır. 

Orkid markasının bunlarla beraber farklı amaçlı ped çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar arasında emici külot, regl külodu, gece külodu, lohusa ped, hasta bezi gibi ürünler yer almaktadır. 

Markanın ped çeşitleri ise 8’li, 20’li 36’lı gibi avantajlı paketlerle tüketicilere sunulmaktadır. Paket içeriği arttıkça ürünün fiyatı da avantajlı hale gelmektedir. Çünkü bu sayede bir kez alacağınız bir paketi uzun süre kullanmanız mümkün olacaktır. Hijyenik ped kullanımı kadınların belirli bir zamana kadar sürdürdükleri durumdur. Aylık olarak regl olan kadınlar hijyenik ped ya da tampon kullanarak kendilerini güvenceye almaktadırlar. Yoğun bir kullanım söz konusu olduğu için çoklu paketlerde ped almak daha avantajlı olabilmektedir. Ani bir ihtiyaç durumunda Orkid pedi çantanızdan çıkararak kullanabilirsiniz. Özellikle çanta boy olan ürünler her yere rahatlıkla taşınabildiğinden büyük kullanım kolaylığı sağlar. 

Orkid ped fiyatları ise içeriğine göre farklılık gösterebilmektedir. Çoklu ürün içerikli paketler daha maliyetli olabilir ancak uzun döneme yayıldığında daha hesaplı olduğu görülebilir. Bunun yanında küçük paketler halinde sunulan az miktarda ürün bulunan paketler nispeten daha hesaplıdır. Ancak markanın genel olarak pedleri her bütçeye uygun olarak üretilmektedir. Bu anlamda herkese hitap ettiğini söylemek mümkündür. Farklı boyut ve özelliklere göre fiyatlandırılan ped çeşitleri uygun ödeme seçenekleri ile tüketicilere sunulmaktadır. 

Orkid ped çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz pedi tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Orkid
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun